ako na to?

Zloženie indického atramentu: Ako vyrobiť čierny atrament?

Prvá vec, ktorú musíte urobiť pri výrobe indického atramentu, je zhromaždenie potrebných prísad. Musíte pozbierať nejaké drevené uhlie a iný materiál. Ak hľadáte najlepší spôsob, ako tieto veci získať, navštívte nášho DIY Sprievodcu: Ako si vyrobiť vlastné tetovacie farby.

Ako si vyrobiť indický atrament: Ako používať čierny atrament na tetovanie?

Na tetovanie sa používa atrament z Indie. Existujú rôzne spôsoby použitia. Túto látku môžeme použiť na zafarbenie našej pokožky. Dá sa ním ozdobiť aj naše telo. Aby ste sa naučili, ako vyrobiť čierny atrament na tetovanie, musíte najskôr zhromaždiť ingrediencie. Potom môže začať proces výroby atramentu na tetovanie. Nasleduje podrobný návod, ako ho používať.

Ako vyrobiť indický atrament: Ako nanášať tetovací atrament?
Aplikácia indického atramentu na tetovanie je veľmi ľahký proces. Najskôr musíte vyčistiť časť tela, na ktorú chcete tetovať. Potom musíte pripraviť potrebné nástroje. Ďalším krokom je zmiešanie všetkých ingrediencií dohromady. Môžete to urobiť ručne alebo použiť stroj. Po príprave ingrediencií môžete použiť tetovanie. Neaplikujte ho príliš husto, ale ubezpečte sa, že je dostatočne tmavý. Čierne tetovania sa bežne používajú na zakrytie iného tetovania. Týmto spôsobom môžete staršie tetovanie zneviditeľniť.

Neváhajte a zdieľajte tento článok so svojimi priateľmi a rodinou alebo na svojej stránke sociálnych médií!