Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Žehličky na vlasy

Žehličky na vlasy

Žehličky na vlasy

Máte neposlušné vlasy, ktoré sa nám chcú pomstiť pri každom náznaku upršaného počasia a z rovných sa stane kučeravé hniezdo na našej hlave? Je vaším snom konečne ucítiť na lícach hladký a rovný prameň vlasov? Tak by ste mali určite vyraziť na nákup vašej novej žehličky na vlasy!

Vyrovná kučery a splní sen mnohým dievčatám a ženám. Šikovnejšie a trpezlivé dosiahnu nimi opačný efekt a to romantické vlny. Naše vlasy sú neodmysliteľnou súčasťou našej bytosti, o ktorú sa s láskou staráme a pripisujeme im aj veľkú dôležitosť. Preto by sme nad výberom  žehličky nemali len tak mávnuť rukou a kúpiť si prvú, ktorá máme po ruke. Máme k dispozícii niekoľko typov a značiek. Pri viacero opýtaných žien sa osvedčili značky ako Philips, Rowenta, Remington a Remington Schine Therapy. Tieto žehličky majú schopnosť rozohriať sa už po 30 sekundách!

Žehličky na vlasyŽehličky na vlasy majú väčšinou keramický povrch. Modernejšie a drahšie žehličky sa dajú aj tepelne regulovať(niektoré dosahujú až 230 stupňov), takáto teplota sa ale neodporúča používať príliš často, pretože teplo ničí naše vlasy. Regulovanie je označené číslami alebo stupňami. Na viacero žehličkách je regulátor vnútri pri keramickej ploche a to je nebezpečné, pretože sa môžeme nepekne popáliť. Vyberajme radšej takú, ktorá ho má na vrchnej ploche. Nebezpečenstvo popálenia znižujú aj digitálne žehličky.

Ochrana našich vlasov je prioritou pri zaobchádzaní a experimentovaní s nimi, na čo nezabudli ani výrobcovia a ponúkajú nám žehličky, ktoré pri žehlení uvoľňujú kondicionér s vitamínom E. Ten chráni naše vlasy a dodá im prirodzený lesk. Nezabudnime ale na to, že pravidelným žehlením naše vlasy trpia, tak zaobchádzajme s nimi nežne a šetrne.