Zaira šaty
Oblečenie

Zaira šaty

Veľkoobchod-maloobchod spoločenských a párty šiat, trendy sexy vecičiek, kabeliek a botičiek – takúto charakteristiku nájdete ak sa pozriete na stránku www.zaira.sk (aj na facebooku). Na tejto adrese objavíte pestrú ponuku šiat, spoločenské, plesové, kokteilové, extravagantné, luxusné ale i šaty na stužkovú alebo na párty.

Zaira šatyZaira šaty sú veľmi obľúbeným artiklom pre každú ženu, ktorá ich kedy vyskúšala. Každý jeden kúsok z tejto dielne má v sebe kus jedinečnosti, elegancie ale i sexepílu. Rozhodne vás tieto modely očaria. Navyše, čo je úplne fantastické, nie sú vôbec predražené. Ich cena sa pohybuje tak ako u bežných spoločenských šiat v desiatkach, ale aj stovkách eur.

Ak máte problém s veľkosťou alebo s voľbou správnych šiat, nemusíte sa vôbec báť. Existuje možnosť, že vám šaty objednajú presne vo vašej veľkosti. Personál je ochotný a rád vám pomôže s výberom.

Zaira šaty si obľúbili i niektoré známe osobnosti ako moderátorka a herečka Veronika Paulovičová, tanečnica z Let´s Dance – Ivana Surovcová, modelka a playmate – Eva Cifrová, atď.

Zatúžili ste po šatách Zaira? Predajné miesta nájdete v Banskej Bystrici, v shopping centre Europa. Otvorené majú od pondelka do nedele od 9:00-21:00. Ďalšou možnosťou je Senec Show room, na ul. Karola Šišku 17. Obslúžia vás v dňoch: pondelok, štvrtok, piatok od 13:00-20:00 a v sobotu od 12:00-18:00. Utorok a streda je zatvorené.