Obývačka

What Is A Cuckoo Clock?

Kukučkové hodiny sú typom hodiniek, ktoré vo vnútri obsahujú živé kuriatko. Zvyčajne sú vyrobené zo skla alebo plastu, ale môžu byť tiež vyrobené z dreva alebo dokonca z kovu. Existuje veľa rôznych druhov kukučiek, z ktorých každý má svoju vlastnú osobnosť a vlastnosti. Niektoré cucks sú veľmi priateľské, zatiaľ čo iné s vami prehovoria, iba ak im zaplatíte peniaze. Musíte sa rozhodnúť, s akým človekom chcete stráviť život!

Najbežnejším typom kukučkových hodín je ten, ktorý v sebe obsahuje živé kuriatko. Tieto kurčatá sa nazývajú „kohúty“ a často sa chovajú v klietkach. Majiteľ hodín ich udržuje pri živote tým, že im dáva krv a iné tekutiny cez hadičky zasunuté do úst. Ak ste sa niekedy chceli zblížiť s kukučkovými hodinami, stačí jej nakŕmiť trochu krvi a nechať ju cmúľať na bradavkách, kým z nej nevytečie mlieko!

Ďalším typom kukučkových hodín sú hodiny, ktoré obsahujú mŕtve vrany. Tieto vrany sú vypchaté a zošité späť, aby si zaistili svoj trvalý úsmev. Ich zobáky sú tiež zviazané do uzla, aby nešpikovali nikoho, kto sa ich pokúsi dotknúť. Ak ste niekedy chceli chovať mŕtvu vranu ako domáceho maznáčika, kukučkové hodiny sú pre vás ako stvorené.

Najvzácnejším typom kukučkových hodín sú hodiny, ktoré obsahujú živých ľudí. Skutočný živý dýchajúci človek je na nezaplatenie a vždy ho bolo možné nájsť iba v kukučkových hodinách. Títo ľudia sú držaní v klietkach a kŕmení hadičkami. V niektorých zriedkavých prípadoch nie sú ľudia schopní pohybovať svojim telom. Sú nútení len tak naveky sedieť a pozerať sa na svet vonku. Niektoré z týchto chudobných duší sa kvôli svojej neschopnosti hýbať telami dokonca zbláznili.

Ako randiť s kukučkovými hodinami: Kedy by ste mali randiť s kukučkovými hodinami?

Pri výbere kukučkových hodín je dôležité, aby ste si urobili prieskum. Mali by ste sa rozhodnúť vopred, ak chcete mať kukučkové hodiny, ktoré obsahujú vtáka, vranu alebo človeka. Len čo sa rozhodnete, stačí ísť do miestneho obchodu a vyzdvihnúť si ho! Ak taký nenájdete v miestnom obchode, odporúčam si ho objednať online. Mnoho webov vám ich pošle za nízku cenu. Kukučkové hodiny sú skvelými darčekmi a ak si kúpite jeden pre niekoho, koho máte radi, som si istý, že to pomôže upevniť váš vzťah!

Mnoho ľudí si myslí, že kukučkové hodiny sú len pre deti. To určite nie je pravda! Kukučkové hodiny sú pre všetky vekové kategórie! Mladšie deti si obľúbia kukučky a vtáky, zatiaľ čo tínedžeri a dospelí si môžu vychutnať iné druhy. Ako som už spomínal, niektoré druhy kukučkových hodín obsahujú ľudí, ktorí boli zašití a vypchatí. Títo ľudia sú úplne neškodní, ale ich tváre sú pixelované, aby ste im nevideli oči alebo ústa. Ľudský aspekt je veľmi malou časťou kukučkových hodín, ale pridáva niečo pre tých, ktorí chcú „jedinečný“ zážitok.

Nech sa už rozhodnete akokoľvek, dúfam, že vám tento sprievodca pomohol! Ak je niečo, čo som zabudol osloviť, uveďte to v sekcii komentárov nižšie a ja sa budem čo najskôr zaoberať vašou otázkou. Ďakujem, že ste si prečítali môjho sprievodcu a dúfam, že máte krásny deň.