Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Vysoká obuv

Vysoká obuv

Vysoká obuv

Vysoká obuv je typická nielen pre zimné obdobie. Posledné módne trendy poukazujú na určitý druh revolúcie v tejto časti módy. Hoci je leto nie zriedka zazrieme top nahodeného človeka vo vysokej obuvi, tzv. bagančiach.

Je to posledný výstrelok módy a vyzerá, že priaznivcov si našiel okamžite. Len čo sa tento módny prvok zjavil premiérovo na módnej prehliadke v Miláne o tri dni už bol propagovaný moderátormi v komerčnej televízii na Slovensku. No čo už je treba k tomu, aby tento doplnok zaplavil okamžite trh a následne ulice našich miest.

Vysoká obuvJe pravda, že vysoká obuv sa nosila bežne mimo zimnej sezóny dávnejšie, skôr ale ako extravagantný doplnok dlhonohých krások k minisukniam alebo čisto profesionálna potreba či už športovcov alebo turistov.

Bežné používanie tohto druhu obuvi ale predsa len využívame v zime. Je to úžasné ak v treskúcej zime máme svoje nohy v pohodlí a teplúčku. Dámy dokážu aj v toto ročné obdobie využiť vo svoj prospech a svoje nohy skrášlia čižmami na vysokom podpätku čo je veľké plus k dokonalému outfitu. Vysoká obuv na zimu je to najideálnejšie na ochranu nôh v období mrazov. Často si až v posteli pri liečení choroby z prechladnutia uvedomíme, že na módu v zime nie je ten správny čas.