Svadobné šaty Trenčín
Oblečenie

Svadobné šaty Trenčín

Bielymi stužkami a kyticou ozdobené na prednej kapote naleštené auto, za ním trúbiaci pelotón vyzdobených áut smerujúcich ku kostolu, nemôže znamenať nič iné ako svadobný sprievod, kde v prvom z nich sedí hviezda celej nasledujúcej pompéznej slávnosti – nevesta.

Táto osoba je v daný okamih snáď najšťastnejšou bytosťou pod slnkom. Veď prečo by aj nie keď sa jej splnilo to po čom túži každé dievča snáď od škôlky. Je stredobodom pozornosti nielen teraz keď vystupuje pred kostolom z luxusného auta, ktoré zatieni svojim jedinečným zjavom dotvoreným svadobnými šatami. Áno to je to najpodstatnejšie čo ju počas predchádzajúcich pár mesiacov najviac trápilo a to bude objekt každého páru očí do najbližšieho rána.

Svadobné šaty TrenčínNa výbere tohto skvostu si dáva každá nevesta mimoriadne záležať nielen preto, že to je róba, ktorú drvivá väčšina má na sebe jediný raz za život. Konečnému rozhodnutiu predchádzajú nekonečné rozhovory s priateľkami, rodinnými príslušníkmi, odborníkmi, analyzovanie všetkých doterajších účastí na podobných slávnostiach ako nezávislý pozorovateľ a získavanie informácií zo všemožných zdrojov. Po absolvovaní vizuálnych kritík už vydatých priateliek na fotografiách či videozáznamoch, prejdení množstva katalógov a surfovaní po internete nasleduje druhá fáza a to je osobná návšteva salónov a butikov s týmto sortimentom.

V Trenčíne známom nielen z nedávnej minulosti ako o meste módy nie vôbec problém nájsť zariadenie, ktoré sa zaoberá predajom svadobných šiat . Keďže nastávajúca nevesta už má zhruba predstavu čo by asi chcela mať na sebe vo vysnívaný deň stačí sa len rozhodnúť či si šaty dá zhotoviť na mieru, či si zakúpi hotové alebo ako je to dosť zaužívané, jednoducho si ich na tento deň požičia.

Všetky tieto možnosti nastávajúcim najšťastnejším bytostiam ponúka salón Afrodita. Vo svojich krajčírskych dielňach vyhotovia svadobné šaty presne podľa priania zákazníčky s množstvom doplnkov. Vo svojich kolekciách ponúka salón Afrodita v Trenčíne svadobné šaty mnohých strihov nielen na zakúpenie ale sú k dispozícií aj na požičanie. Nielen nevesty si v tomto salóne prídu na svoje, ale aj družičky a ostatné dámy zúčastňujúce sa na svadobnej hostine majú možnosť širokého výberu spoločenských šiat.