Spoločenské šaty Nicole
Oblečenie

Spoločenské šaty Nicole

Výber spoločenských šiat nie je jednoduchou záležitosťou. Šaty sa pre konkrétnu postavu musia hodiť a žena sa v nich musí cítiť príjemne. Pred samotným zaplatením a odnesením si šiat domov treba prejsť cez zložité a dlhé hľadanie a nekonečné skúšanie.

Okrem klasických butikov a obchodov s týmto typom šiat je potrebné navštíviť aj salóny zaoberajúce sa obliekaním na spoločenské akcie. Salóny dokážu žiadané šaty prispôsobiť na postavu zákazníčky a taktiež odborne poradiť a odporúčiť potrebné doplnky a použité materiály a látky. Jedným z najznámejších salónov na Slovensku je salón Nicole.

Spoločenské šaty NicoleSpoločenské šaty zo salóna Nicole sú roztrúsené po celom Slovensku a spokojnosť zákazníkov a zákazníčok je na vysokej úrovni. Spoločenské šaty Nicol vychádzajú z produkcie celosvetovo uznávaného španielskeho módneho návrhára Manuela Motu. Ten sa dokázal presadiť aj v takom meste ako je Miláno, či New York a jeho práca sa oceňuje po celom svete.

Salón Nicole prináša na náš trh spoločenské šaty od prestížnych španielskych značiek Pronovias, La sposa a St. Patrick.

Ak si dámy nedokážu vybrať zo šiat ponúkaných v salóne  Nicole je im k dispozícii katalóg. Ten obsahuje stovky ďalších šiat, z ktorých si zákazníčky môžu vybrať.

Spoločenské šaty Nicole sa vyznačujú svojou hebkosťou a kvalitou spôsobenou použitím len tých najkvalitnejších materiálov a látok. Na doplnky je používaná kvalitná bižutéria, ale na žiadosť zákazníčok je možné použiť aj drahé kovy, či kamene. V tomto smere je salón Nicole tou správnou voľbou pre získanie nových šiat, za ktoré sa nemusia hanbiť na žiadnom mieste. Spoločenské šaty Nicole dokážu konkurovať aj zahraničným mocnostiam z Francúzska, či Spojených štátov, keďže ich tvorca je aj v týchto krajinách uznávaný.