Soňa obuv
Obuv

Soňa obuv

Je málo firiem na Slovensku, ktoré sa zaoberajú výrobou obuvi. Jedna z nich hneď po zmene režimu vznikla v Partizánskom. Zameriavala sa výlučne na výrobu obuvi a doplnkov v oblasti veľkoobchodu.

Svoje veľkoobchodné aktivity okrem dodávania odberateľom na Slovensku rozšírila firma Jasspol aj na ruský trh .V roku 1994 sa táto spoločnosť rozhodla založiť v Partizánskom maloobchodnú predajňu pod názvom Soňa. Bola to prvá lastovička, ktorá sa po čase rozšírila na sieť maloobchodných predajní na celom Slovensku.

Soňa obuvSoňa obuv je dnes na trhu uznávaná sieť predajní obuvi z vždy módnym sortimentom zodpovedajúcom aktuálnemu trendu. Spoločnosť zásobuje trh aktuálnymi sezónnymi výrobkami širokého sortimentu. Vo svojich predaniach Soňa obuv nás obslúžia profesionálny predajcovia s dokonalými znalosťami funkcie a vlastností ponúkaného tovaru a doplnkov.

Dámy v predajniach Soňa obuv nájdu v letných kolekciách množstvo sandálov a obľúbených balerín značky Pilar Abril, ktorá je medzi nimi žiadaná svojou farebnosťou a rôznorodosťou materiálov, čo je priam ideálne na zladenie k letnému outfitu. Lodičky značky Marco Tozzi majú veľmi odvážne a trendové strihy, ktoré dámy zaujmú na prvý pohľad a máloktorá odolá si ich okamžite vyskúšať.

V kolekcii jar a leto ponúka Soňa obuv vo svojich predajniach taktiež pohodlnú obuv Ara v podobe neskutočne kvalitných mokasín a sandálov vyrobených z prírodných materiálov ako aj kombinovanej pravej kože so syntetikou. Pri výbere letnej obuvi dámy dávajú prednosť vzdušným a pohodlným sandálom.

Vo svoje kolekcii Caprice ponúka Soňa obuv elegantné sandále v rôznych prevedeniach. Tie sandále sa perfektne hodia k outfitu na rôzne záhradné párty, či už rodinné alebo obchodné. Konzervatívne zákazníčky dbajúce na klasický štýl, ktorý nepokazí žiaden outfit či už sviatočný, spoločenský alebo pracovný nájdu v týchto predajniach topánky pod označením Respect v čiernom vyhotovení zhotovený s prírodných materiálov. Je to obuv vždy aktuálna nielen u zrelých dám ale nezaobídu sa bez takéhoto druhu obuvi na slávnostných podujatiach ani mladé ženy a dievčatá.