Sims 3 vlasy
Počítače,  Vlasy

Sims 3 vlasy

The Sims je legendárna simulácia života, ktorá si na celom svete získala milióny fanúšikov. Táto hra je obľúbená z väčšej časti u ženskej populácie. Jej tvorcom je Will Wright. Samotná hra je prešpekulovaná snáď do najmenších detailov. K hre si môžete dokupovať množstvo datadiskov a tak ju neustále rozširovať.

The Sims 3 je videohra, na ktorú čakalo veľa nadšencov. Táto hra sa intenzívne vyvíjala tri roky a nadväzuje na pôvodné dve mimoriadne obľúbené série The Sims a The Sims 2, z ktorých sa od uvedenia na trh v roku 2000 predalo viac ako 98 miliónov kópií v 22 rozličných svetových jazykoch.

Sims 3 vlasyVytvorenie Simíka v tejto hre je pomerne jednoduché. Ak chcete, aby sa Váš Simík na niekoho podobal, napríklad na Vás, musíte si zabezpečiť dostatok času, pretože v hre Sims 3 sa dá pohrať s každým detailom. Oproti predchádzajúcim verziám Sims v tejto nájdete veľa nových vecí a nových možností ako Simíka upraviť.

V podstate pomocou tejto hry si môžete navrhnúť svoju kópiu osoby. Vďaka detailným nastaveniam si môžete vyskúšať či by Vám napríklad pasovala iná farba vlasov akú máte teraz alebo môžete skúsiť iný strih. Samozrejme výzor Simíka musíte brať s rezervou, nie vždy sa výsledok musí úplne zhodovať so skutočnosťou.

V hre si môžete nastaviť pohlavie, farbu pokožky, stavbu tela, podľa telesnej váhy a svalovej hmoty. Ďalej je možné korigovať rozmery hlavy, líčka, čeľusť, bradu, atď. Upraviť sa dá i obočie, uši, nos, oči, ústa, dokonca aj pehy či znamienka. Dá sa použiť i make-up. A samozrejme, korunou krásy sú vlasy, takže ich nemožno len tak prehliadnuť. Môžete si vybrať tvar vlasov, respektíve ich strih. Farbu vlasov si zvolíte pomocou palety farieb. Je možné nastaviť farbu korienkov, stred vlasov, konce vlasov (melír) a končekov.