ako na to?

Ručne vyrobené vianočné darčeky: niekoľko roztomilých a šikovných nápadov na vyskúšanie

Detská deka – Môžete si jednu vyrobiť sami alebo si ju môžete zaobstarať v obchode s deťmi ako Babies R Us.

Sada záložiek – Môžete si ich kúpiť jednotlivo alebo si vytvoriť zostavu zo starých časopisov, ktoré by ste mohli ležať.

Vyšívaný pin gombíka – sú veľmi jednoduché na výrobu a vyzerajú tak pekne! Stačí vziať gombík, odrezať hornú časť a potom ju prišiť na vyšívaciu obruč. Potom môžete na prednú časť gombíku vyšívať akýkoľvek požadovaný vzor!

Ručne vyrobené mydlo – s týmto nápadom som sa trochu pobavil a moje mydlá vyzerali ako pokerové žetóny! Môžete tiež vytesať riečnu skalu alebo roztopiť staré pastelky, aby ste vytvorili mydlá v kreatívnych tvaroch.

Držiak diaľkového ovládania Mason Jar – Dózy Mason sú skvelé pre toľko vecí a sú dokonalým darčekom. Stačí ich naplniť domácou granolou alebo popcorn a môžete vyraziť!

CD s fotografiami – Aj keď starí rodičia nemajú počítač, môžu si vaše fotografie pozrieť na disku CD! Môžete si tiež kúpiť staromódny fotoalbum a fotografie si vytlačiť na počítači.

Fľaša – Aj keď sú starí rodičia starí, stále môžu používať banku! Môžete si vyrobiť jeden z dreva a vyzdobiť ho farbou a obtlačkami alebo si môžete kúpiť kovový v železiarstve.

Kľúčenka – Toto je ďalší zábavný program na prispôsobenie! Môžete si jednu vyrobiť z hliny a ozdobiť akrylovými farbami alebo si môžete kúpiť drevenú plaketu a nechať si na ňu vytlačiť svoje fotografie v obchode s kopírkami.

Mini-záhrada – Ak sa vaši starí rodičia venujú záhradníckej práci, tento darček sa im bude páčiť! Stačí si kúpiť malý črepník, trochu dobrej pôdy a semená alebo rastliny podľa vlastného výberu.

Držiak na hrnčeky „N“ – Môžete si ich vyzdvihnúť naozaj lacno v obchode s dolármi! Potom ich už len naplníte čímkoľvek, čo majú vaši starí rodičia radi. Moja stará mama ich miluje dostať ako darčeky, pretože jej lepšie chutia káva.

Puzzle – Rovnako ako na CD s fotografiami, aj toto môžete urobiť sami alebo si nechať urobiť kopírovací obchod za vás … alebo si ho môžete kúpiť len na Amazone alebo Ebay. Prichádzajú tiež na všetkých rôznych úrovniach obtiažnosti!

Rekordná umelecká potlač albumu – Vystrihnite obal svojho obľúbeného albumu a pripevnite ho na drevo, aby pôsobil retro.

Reverzibilná zástera – ďalšia zábavná na prispôsobenie! Môžete si vyrobiť jeden z veľkého štvorca látky a potom prišiť alebo nalepiť kravaty, vrecká atď … Alebo si môžete kúpiť jeden už vyrobený a potom sa už len baviť zdobením.

Zásobník na ľadové kocky Scrabble Tile – Ak sú vaši starí rodičia rovnako hlúpi ako ja, tento darček sa im bude páčiť! Všetko, čo potrebujete, je niekoľko prázdnych škriabacích dlaždíc a podnos na kocky ľadu.

A Seed Tape – Môžete si ich kúpiť v železiarstve alebo škôlke. Všetko, čo musíte urobiť, je napísať im osobnú správu skôr, ako ich zasadíte do záhrady!

A Shadow Box Frame – Jeden z nich môžete vyrobiť prilepením kúska penovej hmoty k rámu Shadow Box a následným lepením za horúca to, čo chcete.

Vrhací vankúš – v obchodoch s remeselnými výrobkami sa dajú skutočne ľahko nájsť a môžete si ich tiež zarobiť do svojej izby!

A Wood Slice Coaster – Toto je ďalšie remeslo, ktoré môžete maľovať alebo moriť! Stačí nakrájať plátok dreva a potom ho natrieť alebo namoriť. Horúce prilepte na spodok trochu plsti a ste hotoví.

Yard Ornament – Ak ste prefíkaní, môžete si z nejakej hliny alebo dreva vyrobiť personalizovanú záhradnú ozdobu. Môžete si tiež kúpiť jeden v obchode s remeselnými výrobkami a potom si ho užiť len prispôsobiť.

Maľovaná košeľa alebo kravata – Ak sú vaši starí rodičia umelecký typ, tento darček sa im bude páčiť! Kúpte im obyčajnú bielu košeľu alebo kravatu a potom nechajte žiariť svojho vnútorného umelca.

Ručná karta – Vezmite si obyčajnú kartu a potom ju ozdobte, ako chcete! Ak chcete skutočne o stupeň viac, napíšte dovnútra osobnú správu.

Modlitba starého otca – Je to ďalší, ktorý sa dá ľahko vyrobiť. Stačí si kúpiť rám obyčajného tieňového boxu a naplniť ho akýmikoľvek náboženskými pamiatkami, ktoré máte. Potom môžete buď napísať správu na zadnú časť rámu alebo vytvoriť malú modlitebnú knižku, ktorá vojde dovnútra.

Tieňová skrinka – Môžete sa baviť zdobením vnútorných častí tejto tieňovej skrinky, ako len chcete!