Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Rohové pohovky

Rohové pohovky

Rohové pohovky

Sedacie súpravy sú súčasťou každej domácnosti, luxus obľúbeného kresla, sedačky či pohovky si užívame prakticky bez prestávky. Stále sú vyťažované a vystavované extrémnej námahe. Kvôli tomu je dôležité nepodceniť jej výber a venovať mu dostatok času.

Väčšinu modelov pohoviek ide konfigurovať do pohovkových súprav. Pridaním elementu, ktorý v Taliansku nazývajú “penisola”(názov polostrova) vznikne rohová sedacia súprava ktorá umožňuje užívateľovi pohodlný odpočinok. S výnimkou jednoduchýh typov fungujú všetky aj ako rozkladacie pohovky

Rohové pohovkyNiektoré modely rohových pohoviek majú samostatný rohový element, na ktorý je možné napojiť ďaľšie kreslo alebo pohovku viacerých veľkostí a vytvoriť tak rôzne zostavy v tvare písmen “L” alebo “U”, orientovaných na pravý či ľavý roh miestnosti.

Vzhľadom k rozsiahlej ponuke atypických úprav je možné si zvoliť pevnosť a tuhosť sedákov, výplň operiek na chrbát aj úprav veľkosti pohoviek, či celých sedacích súprav. Do niekoľkých modelov pohoviek je možné namontovať rozkladací mechanizmus v niekoľkých veľkostiach pre príležitostné prespávanie.

K tomu všetkému prirátajte možnosť výberu z širokej palety poťahových materiálo vrátane koží, pre všetky ponúkané pohovky. To umožňuje používateľovi vytvoriť si origálnu zostavu, ktorá presne odpovedá jeho estetickým nárokom a zároveň spĺňa funkčné požiadavky.

Dnesšné sedacie súpravy môžu tvoriť “2 pohovky” či “3 pohovky” vyznačukúce sa moderným dizajnom a nadčasovou eleganciou.