ako na to?

Recept na horkú čokoládu. Ako na to?

Recept na pomalé varenie tekvice a korenia Latte: Čo potrebujete na prípravu tohto zdravého nápoja? Ako si vyrobiť recept na tekvicu a korenie z latte

Ingrediencie na prípravu vášho vlastného hrnca, tekvice, korenia, horúcej kávy a ďalších receptov!

Crock Pot je jedným z najpopulárnejších kuchynských spotrebičov, aké kedy boli vynájdené. Jeho použitie je jednoduché, pripravuje jedlo veľmi rýchlo a efektívne a chutí úžasne. Existuje veľa dôvodov, prečo by ste si mali chcieť namiesto toho, aby ste si kúpili vopred pripravené výrobky, pripraviť doma vlastnú kávu alebo čaj úplne od začiatku. Jedným z dôvodov môže byť, ak nemáte čas na domácu výrobu nápojov.

Ďalším dôvodom môže byť to, že na to nemáte čas. Existuje však niekoľko ďalších dôvodov, ktoré môžu byť spôsobené pohodlím. Ak máte okolo seba deti, možno práve teraz budú potrebovať niečo sladké. Bude sa vám páčiť váš domáci recept na horúcu čokoládu s korením na tekvicu!

Ak hľadáte zdravý nápoj bez pridania cukru alebo umelých prísad, potom vyskúšajte tento lahodný recept na horkú čokoládu z tekvicového korenia!

Vedeli ste, že tekvicové korenie latte z vášho obľúbeného kávového reťazca má viac ako 500 kalórií? Namiesto toho vypite túto domácu verziu, ktorá je vyrobená iba z 2 jednoduchých surovín a nebude vás to stáť ruku a nohu! Ľadové tekvicové korenie latte môžete pripraviť aj jednoducho naliatím nápoja do pohára naplneného ľadom.

Tento recept je neuveriteľne ľahký na prípravu a poskytne vám najlepšie chutiace tekvicové korenie latte okolo. Všetko, čo potrebujete, je niekoľko základných surovín, varná doska, pohár a trochu času na rezervu. Z tohto nápoja môžete tiež urobiť frapé, keď namiesto šálky použijete mixér.

Chcete si kávu okoreniť? Vyskúšajte tento vynikajúci kopírovaný recept Starbucks Pumpkin Spice Latte! Chutí ako pravá vec a je fantastickým zážitkom kedykoľvek počas roka!

S iba 5 minútami času na prípravu budete na dobrej ceste k vychutnaniu si lahodnej šálky tohto čaju. Môže sa podávať buď horúci alebo na ľade. Niektorí ľudia si do čaju pridávajú med alebo sladidlo, ale záleží to skutočne na vašej osobnej chuti. Tento osviežujúci nápoj sa podáva pri rôznych príležitostiach, napríklad pri sviatkoch alebo narodeninových oslavách. Je obzvlášť skvelý na jeseň!

Tento recept chutí rovnako ako originál a je ľahko vyrobiteľný. Je to veľmi mierne a môže si ich vychutnať väčšina. Potrebujete na výrobu šálku, varnú dosku, vodu, koreň zázvoru a citrónovú šťavu. Tento nápoj sa môže použiť aj ako liek na upokojenie žalúdočnej nevoľnosti alebo nachladnutia.

S týmto lahodným frapé inšpirovaným pádom si budete môcť v šálke vychutnať všetky slávne chute pádu! Tento nápoj má iba 4 prísady a jeho príprava trvá menej ako 5 minút. Potrebujete na výrobu mixér, mlieko, tekvicové pyré, cukor a vanilkový extrakt. Frappe môžete tiež dochutiť šľahačkou, škoricou a muškátovým orieškom.

Tento jednoduchý nápoj je veľmi univerzálny. Okrem toho, že je sám o sebe vynikajúci, môže sa použiť ako základ pre mnoho ďalších receptov. Skúste napríklad pridať nejaké svoje obľúbené ovocie alebo dokonca nejaký jogurt, aby ste viac nakopli! Možností je neúrekom.

Táto studená a krémová pochúťka je nielen dokonalým dezertom, ale aj skvelým občerstvením. Je to také jednoduché, že to môžete mať kedykoľvek, po čom vaše srdce túži. Všetko, čo potrebujete, je mlieko, vanilková zmrzlina a čokoládový sirup. To je všetko! Jednoducho zmiešajte všetko dohromady v mixéri, kým nedosiahne požadovanú konzistenciu. Môžete tiež pridať nejaké mini marshmallow alebo orechy, ak chcete.

Táto lahodná pochúťka má všetky príchute jesene. Je ľahké ho vyrobiť aj zjesť. Potrebujete len trochu mlieka, vanilkovú zmrzlinu, med, škoricu a hnedý cukor. Stačí dať ingrediencie do hrnca a zohrievať, kým sa med a cukor nerozpustia. Potom si ho už len nalejte do pohára a užívajte si!

Tento neobvyklý nápoj s horúcou čokoládou je ideálny pre chladné zimné noci. Solený karamel dodáva tradičnému nápoju príjemnú chuť. Potrebujete len nejaké mlieko alebo silnú smotanu, tmavú čokoládu, cukor, soľ a vanilkový extrakt. Všetko vložte do hrnca a zohrievajte, kým nepríde k varu. Dobre premiešajte, kým sa všetky ingrediencie nespoja. Navrch dajte karamel a šľahačku a užívajte si!

Tento malý rozkošný dezert je dokonalým spôsobom, ako ukončiť každé jedlo. Vyrábajú sa tiež veľmi ľahko, aby ste si ich mohli vychutnať častejšie. Potrebujete iba plechovku chladených sušienok, plnku z jablkového koláča, kryštálový cukor a škoricu. Stačí len rozvaľkať sušienky a natrieť ich plnkou z jablkového koláča. Potom ich zrolujte a vložte do pekáča. Spojte do misky cukor a škoricu a potom rolády zakryte. Teraz ich pečieme pri teplote 375 stupňov asi 15 minút.

Tento osviežujúci nápoj sa rokmi stal veľmi populárnym, ale nikdy nezostarne. Budete potrebovať nejaké zázvorové pivo, tequilu a limonádu. Stačí naliať rovnaké časti každého do pohára a užívať si!