návody

Proces výroby falošných cigár?

1) Najskôr si musíte zohnať nejaký tabak. Môžete si ho kúpiť v ktorejkoľvek drogérii alebo dokonca online. Ak si však chcete vyrobiť vlastnú falošnú cigaru, budete si musieť pestovať svoje vlastné tabakové rastliny. Na tento účel môžete použiť plastové hadičky (aby bola rastlina vlhká), slamky (na polievanie) alebo dokonca papierové utierky (ak nie sú príliš vlhké).

2) Ďalej je potrebné pripraviť tabakové listy. Môžete ich buď rozdrviť valčekom alebo nasekať na malé kúsky. Ak používate rozdrvené tabakové listy, potom len odlomte konce a vložte ich do misky, kde prirodzene vyschnú.

3) Keď sú sušené listy hotové, musíte ich rozdrviť na jemný prášok. Môžete použiť mlynček na kávu alebo dokonca svoje ruky.

4) Nakoniec musíte práškový tabak zmiešať s vodou, kým sa z neho nestane pasta. Potom musíte pridať nejaký druh arómy, napríklad cukor alebo med.

5) Po pridaní arómy je potrebné zmes previnúť do tvaru cigary. Najlepším spôsobom je použiť valček, pretože pomáha vytvárať pekný guľatý tvar a uľahčuje fajčenie.

6) Potom ho môžete fajčiť, dať kamarátovi alebo si ho len nechať ako zberateľský kúsok.

Dôvody použitia falošnej cigary:

1) Ak chcete prestať fajčiť, falošná cigara vám môže pomôcť vystúpiť z nikotínu bez toho, aby ste prešli nepríjemným procesom vysadenia.

2) Falošné cigary sú oveľa lacnejšie ako skutočné cigary a sú skutočne menej toxické. Neobsahujú prakticky žiaden nikotín, a preto sú skutočne vynikajúce pre ľudí, ktorí chcú prestať fajčiť.

Falošné typy cigár:

Na trhu sú k dispozícii tri typy falošných cigár.

1) Prvý typ je taký, ktorý vyzerá ako pravá cigara, ale neprodukuje sa z neho žiadny dym. Môžete ho zapáliť a dokonca aj fúkať dymové krúžky, ale nejde o žiaden tabak.

2) Druhý typ vyzerá ako pravá cigara, produkuje dym a dokonca mu chutí. Ale samozrejme neobsahuje žiadny tabak ani nikotín.

3) Tretí typ vyzerá, cíti, chutí, vonia a dokonca znie ako pravá cigara. Má dokonca tabak a nikotín, ale dobrou správou je, že ich má oveľa menej ako skutočná cigara, takže je oveľa bezpečnejšia. Sú veľmi realistické a dajú sa použiť iba pod prísnym dohľadom, pretože o niektorých spoločnostiach je známe, že ich vyrábajú namiesto falošného tabaku so skutočným.

Falošné cigary vo všeobecnosti nie sú k dispozícii v obchodoch alebo obchodoch, pretože vyzerajú príliš reálne a nemôžu sa legálne predávať deťom. Nájsť ich online je však veľmi ľahké.

Takže V2 Cigs je bezpečná a efektívna alternatíva k skutočným cigarám a najlepšie na tom je, že si ich môžete kúpiť z pohodlia domova. Je čas, aby ste prestali fajčiť skutočné cigary a začali fajčiť e-cigarety. Budete môcť ušetriť peniaze a veľa zdravotných problémov.

V2 Cigs je dobrá značka a vyrába niektoré z najlepších elektronických cigariet na trhu. Môžete si ich kúpiť na ich oficiálnych stránkach alebo na Amazone.
Vždy sa uistite, že kupujete svoju elektronickú cigaretu z dôveryhodného zdroja, pretože existuje veľa falzifikátov elektronických cigariet, ktoré môžu byť dokonca nebezpečné pre vaše zdravie.