Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Pečiatka pre nechty

Pečiatka pre nechty

Pečiatka pre nechty

Pochváliť sa krásnymi gélovými nechtami je ľahké, avšak tie dámy, ktoré modeláž gélových nechtov robia, to až také ľahké nemajú. Najmä začiatočníčky bývajú s nervami niekedy na dne, pretože modeláž je naozaj náročná úprava nechtov aj z hľadiska času, trpezlivosti a náročnosti klientky.

Ale preto, aby sme dosiahli kvalitu a krásu umelých nechtov, nemusíme byť vôbec žiadne čarodejnice! Postačí sa informovať o novinkách nechtových produktov a práca bude potešením.

Pečiatka pre nechtyJedným osvedčeným prvkom sa zaiste stala pečiatka na nechty. Urýchli modeláž ale čo je najvýhodnejšie, predsa ju aj zdokonalí a práve to očakávajú zákazníci. Možno si ju priamo zakúpiť v obchode s nechtovými výrobkami, ale pohľadať aj cez náš „starý známy internet“. Existuje samotné razítko, ale oplatí sa kúpiť rovno pečiatkovú sadu, ktorá obsahuje: razítko, kovové doštičky, alebo platničky s viacerými motívmi(môžu byť srdiečka, kvietky, slnko, hviezdy, ale napríklad aj písmenka- na každý necht jedno písmenko a pyšne sa môžeme pochváliť svojím menom na rukeJ), špeciálna stierka a špeciálne farebné laky na pečiatkovanie.

Postup pri pečiatkovaní je veľmi jednoduchý: najskôr si odstránime ochrannú fóliu z kovovej platničky, ktorá ju chráni pred nečistotami alebo iným poškodením, pretrieme ju odmasťovadlom(odlakovač), špeciálnym lakom natrieme želaný motív na platničke,ktorý pritlačíme na razítko(prebytočný lak nezabudnime zotrieť stierkou až ku držiaku) a nasledovne odtlačíme na necht. Konečná úprava je už len obyčajné nanesenie jednej alebo dvoch vrstiev priesvitného laku.

Obľúbená je Konad sada na pečiatkovanie, ktorej kvalita je určite zaručená. Už sa nemusíme trápiť zdĺhavým, občas aj nie moc vydareným tvorením motívu blízkemu nášmu srdcu.Pečiatkovanie vdýchne nechtom, to čo naozaj potrebujú a tým je kvalitný efekt, príjemný vzhľad nechtu a dokonalosť.