ako na to?,  Dom a Záhrada

Ako si zostaviť svoj vlastný organizátor zásuviek?

Oddeľovač zásuviek organizátora DIY je jedným z najobľúbenejších domácich remeselníckych projektov. Existuje veľa dôvodov, prečo si ľudia zostavujú vlastný rozdeľovač zásuviek organizéra. Možno budú chcieť ušetriť peniaze alebo by mohli mať radi niečo iné, ako je dostupné v obchode. Nech už je dôvod akýkoľvek, vždy je dobré mať niečo jedinečné a originálne.

Ak žijete v malom dome, je veľmi dôležité usporiadať si veci. Nechcete tráviť veľa času hľadaním vecí, pretože stratíte prehľad o všetkých. Pekná sada zásuviek by uľahčila život a usporiadala všetko. Ak plánujete vlastnú organizáciu, musíte začať s týmito prepážkami zásuviek organizátora pre domácich majstrov.

Na spodok rozdeľovačov zásuviek organizéra môžete použiť akýkoľvek druh materiálu. Niektorí uprednostňujú použitie dreva, ale existujú aj iné materiály, ako napríklad penová doska, plast alebo dokonca kov. Pre tento konkrétny projekt rozdeľovača zásuviek organizátora DIY si budete musieť kúpiť nejaký hardvér, ktorý rozdeľovače spojí dohromady. Môžete si tiež zvoliť, že to urobíte sami, ak ste dostatočne šikovný.

Všetky materiály…

Keď máte všetky materiály, môžete začať upevňovať spodnú dosku na zadnej vnútornej strane zásuvky. Skôr ako budete pokračovať, skontrolujte, či je pevne zaistené na danom mieste. Akonáhle zaschne a nebudú žiadne krútiace momenty alebo náznaky, že by sa uvoľnili, môžete začať pridávať bočné strany. Spôsob, ako to chcete urobiť, je vyrobiť jednotlivé škatule, ktoré sa zmestia do zásuvky. Týchto políčok môžete vyrobiť toľko, koľko potrebujete, aby sa do nich vošli všetky vaše menšie predmety.

Potom môžete do krabičiek začať vkladať svoje menšie predmety. Ak namiesto dreva používate penovú dosku, nebudete sa musieť báť, že by ste cez ňu zatĺkali nechty, pretože bude dostatočne ľahká, takže ju stačí vložiť do podnosu. Akokoľvek sa rozhodnete vytvoriť priehradku na organizér do zásuvky, uistite sa, že všetko zapadá a je bezpečne pripevnené na svojom mieste.

S týmito rozdeľovačmi zásuviek na organizéry pre domácich majstrov môžete ich použiť v ktorejkoľvek zásuvke.

Obzvlášť dobre by fungovali vo vašich kuchynských zásuvkách, aby udržali vaše príbory, hrnce a panvice alebo malé spotrebiče na svojom mieste. Pretože sú vyrobené z ľahšieho materiálu, môžete ich dokonca v skrini použiť na ponožky, spodnú bielizeň a ďalšie predmety, ktoré sa vám nerozbijú, ak sa trochu rozhadzujú. Najlepšie na tom je, že ste nemuseli chodiť kupovať drahé organizéry. Vyrobili ste si vlastné oveľa lacnejšie.

Ak stále máte problémy s tým, aby ste to všetko spojili, môžete si online vyhľadať ďalšie návody alebo hľadať nápady na Pintereste. To je jedna z najlepších vecí na týchto projektoch je to, že existuje toľko rôznych spôsobov, ako ich môžete postaviť. Takže trochu experimentujte a uvidíte, čo vymyslíte. Práve ste si ušetrili veľa peňazí a dostali ste presne to, čo ste potrebovali.

Tieto rozdeľovače zásuviek môžete použiť aj v iných priestoroch, ako je vaše auto, alebo dokonca v zásuvkách kancelárskeho stola. Ak máte veľa drobností, ako sú skrutky, matice, skrutky a klince, potom by aj na tento účel fungovali skutočne dobre. Môžete dokonca označiť rôzne časti, aby bolo všetko pekné a prehľadné

Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek účel, budete radi, že ste si našli čas a vytvorili si svoj vlastný. Títo drahí organizátori na trhu môžu byť skutočne drahí a niekedy stačí niečo trochu viac prispôsobené vašim konkrétnym potrebám. S trochou mazu na lakte a trochou času môžete vytvoriť niečo, čo je pre vás ideálne a vydrží vám celý život.