ako na to?

Nápady do malej kuchyne: Tradičné kuchynské vzory

Tradičné kuchynské vzory nie sú len pre kuchyňu. Používajú sa v každej miestnosti, kde nie je priestor pre inštaláciu väčšej jednotky. Tyto tradiční vzory existují od starověku a dodnes fungují dobře. Existuje mnoho rôznych typov týchto jednotiek, ktoré zahŕňajú mimo iné nasledujúce:

1) „Malá“ jednotka

Tieto jednotky sú zvyčajne menšie ako veľké jednotky. Napríklad typická kuchynská skrinka môže byť zostavená z dvoch kusov. Jeden kus je väčší ako druhý. Typickou malou jednotkou by bola jedna polovina štandardné veľkosti chladničky alebo mrazničky (2 stopy x 3 stopy). Druhá časť môže byť na želanie vyrobené zo dreva alebo dokonca z kovu.

2) Jednotka „Mini“

Mini jednotka je podobná veľkosť ako malá jednotka, ale obsahuje iba jednu prihrádku. Príklady mini jednotiek zahrňte mrazák na obrázku výše. Mini jednotka často slúži na spojenie s inými typovými jednotkami, ako je napríklad mikrovlnná rúra alebo varná doska.

3) Jednotka „Střední“

Středně velká jednotka se skládá ze tří částí; každá časť má určitú veľkosť ako malá jednotka. Toto médium by mohlo byť jednotnou sériou rôznych variácií, vrátane problémov, ak je používané v kuchyni. Môže to byť také, že stojíte v kombinácii chladničky alebo mrazničky.

4) „Velká“ jednotka

elká jednotka sa skladá zo štyroch až piatich častí; veľkosť rôznych častí môže veľmi dobre zabaliť. Nejběžnějším příkladem je kuchyňská skříňka s vírivkami a zásuvkami. Velká jednotka by také mohla sestávat z volně stojících kamenů, včetně trouby, nebo dokonce z kombinovaných chladničky a mrazničky.

Niekoľko ďalších druhov tradičných kuchynských designov zahŕňa knihovny, políciu a skrinky. Jedná sa o veľmi podobné jednotky uvedené vyššie. Napríklad kuriozitu môžete považovať za nadmernú veľkú skrinku so sklenenými dvoma dverami a policajtmi.

Psací stôl môžete tiež považovať za typ tradičného designu kuchyně. Psací stoly, rovnako ako ty nižšie, boli použité na odpočinok psacích materiálov a kníh. Vyrábajú sa vo veľmi zdobných štýloch a môžu byť aj dosť veľké.

V dnešnej dobe často dochádza k ukladaniu do počítačového vybavenia alebo do jednej stolnej dosky pre kancelárske použitie.

Výše ​​uvedené typy nábytku sú len niekoľko druhov stovek možností, ktoré máte pri zvažovaní tradičného designu kuchyně. Mnoho z týchto položiek nájdete vo viacerých obchodoch s domácimi potrebami alebo v obchode s nábytkom. Ak rozhodnete nábytok vyrábať sami, často nájdete plány online alebo v knihách v miestnej knižnici.

Mnoho ľudí věří, že potřebují drahý design kuchyně, protože si myslí, že další možnosti jsou nudní, nevýrazný vzhled. Nemohli sa viac mýlit! Elegantná tradičná kuchyňa nemusí byť vyrobená z drahých materiálov; ve skutečnosti je to obvykle naopak! Mnohokrát zobraziť elegantný nábytok vyrobený z levného dreva a dýhy s jednoduchým, ale elegantným dizajnom.