ako na to?

Najobľúbenejšie luxusné darčeky pre ženy

1) Auto

Auto je vždy najlepší darček k narodeninám. Ak sa chce riadiť sama, je lepšie kúpiť jej nový ako si ho prenajať od niekoho iného. Bude sa s ňou baviť jazdiť na aute a užívať si slobodu nezávislosti. Môžete jej dokonca dať ojazdené auto, ak chcete.

2) Víno

Víno je najobľúbenejším darčekom k jej narodeninám. Niektoré ženy uprednostňujú iné druhy alkoholických nápojov, ako je pivo alebo alkohol. Víno je však stále uprednostňované pred akýmkoľvek iným typom alkoholického nápoja, pretože prináša šťastie do srdca a mysle. Víno poteší každého, vrátane človeka, ktorý ho pije! Preto je to dobrá voľba k narodeninovému darčeku vašej priateľky.

3) Šperky

Šperky sú druhým najobľúbenejším darčekom k jej narodeninám. Je to nielen krásne, ale aj veľmi užitočné. Ženy milujú šperky a často je vidieť, že ich nosia celý deň. Spravidla sa nosia na rukách, zápästiach, krku, členkoch, chodidlách a nohách. Preto sú šperky vhodnou voľbou k narodeninám vašej priateľky, pretože vďaka nej vyzerajú pekne a módne a zároveň ju chránia pred poškodením! Pamätajte, že pri zháňaní darčekov zo šperkov by ste mali vždy dostať niečo, čo je vyrobené z najkvalitnejšej kvality zo zlata, striebra alebo platiny, pretože lacné kovy môžu poškodiť telo.

4) Darčekový poukaz

Keď dievča požiada svojho priateľa, aby jej kúpil darček k narodeninám, je skutočne ťažké nájsť pre ňu ten najlepší darček. Niekedy je lepšie dať jej darčekový poukaz. Darčekový poukaz jej dáva slobodu kúpiť si to, čo sa jej skutočne páči a po čom túži. Môžu to byť poukážky na nákupy, do kúpeľov, salónu alebo na romantickú večeru v jej obľúbenej reštaurácii.

5) Šperky na mieru

Personalizovaný šperk je najunikátnejším darčekom k jej narodeninám. Existuje veľa spoločností, ktoré vám umožňujú vytvoriť si vlastný prsteň, prívesok, náhrdelník alebo náramok. Môžete ísť do niektorej z týchto spoločností alebo môžete jednoducho použiť internet a kúpiť si šperky podľa vášho výberu. Ak svojej priateľke zakúpite osobný prsteň, bude to neustále pripomínanie vašej lásky k nej.

6) Vstupenky na návštevu jej obľúbenej skupiny alebo hudobného umelca

Väčšina dievčat má obľúbené speváčky alebo kapely. Najlepšie je vyhľadať jej obľúbenú speváčku alebo kapelu pred zakúpením lístkov. Najlepšie je však zaobstarať si najlacnejšie letenky, ktoré nájdete, pretože väčšina dievčat sa rovnako ako chlapci nezaujíma o speváčky alebo kapely.

7) Zážitok zo skoku padákom

Skákanie na padáku je jednou z tých skúseností, ktoré musí každý človek absolvovať aspoň raz v živote. Ak vaša priateľka ešte nikdy neskočila na padáku, je to najlepší darček k narodeninám. Je to nielen vzrušujúci zážitok, ale pripomína jej to vašu lásku zakaždým, keď na túto skúsenosť myslí.

8) Víkendový útek

Väčšina dievčat rada trávi čas skôr so svojimi priateľmi ako so svojimi priateľkami. Ak vaša priateľka požiadala o niečo, čo sa týka jej narodenín, víkendový pobyt je pre ňu tým najlepším darčekom! Väčšina párov uprednostňuje návštevu romantických miest ako Paríž, Londýn, Benátky alebo iné romantické mesto.