ako na to?

Najlepšie veci, ktoré môžete robiť v rámci nízkeho rozpočtu v St. Louis

1) Navštívte botanickú záhradu v Missouri:

Botanická záhrada v Missouri sa nachádza na adrese 3100 N Grand Blvd, St. Louis MO 63103. Dostanete sa k nej z diaľnice I-64 alebo I-270 (východ 123). Odtiaľ zíďte výjazdom č. 3 a choďte na sever, až kým neuvidíte značky pre vchod do záhrady.

2) Choďte do zoo:

Ak hľadáte niečo iné, choďte do zoo. Je tu k dispozícii niekoľko atrakcií, ako sú zoologické záhrady, akváriá, vodné parky a oveľa viac. Ak chcete navštíviť jedno z týchto miest, bude vás to stáť okolo 10 – 15 dolárov na osobu, vrátane vstupného. Zoologická záhrada je otvorená denne od 9:00 do 17:00, niektoré hodiny sú predĺžené počas sviatkov, ako sú Štedrý deň a Nový rok.

3) Vydajte sa na plavbu:

Výletné lode pôsobia v meste od roku 1884. Ponúkajú rôzne druhy výletných plavieb vrátane luxusných a luxusných. Tieto výletné lode ponúkajú rôzne balíčky v závislosti od vášho rozpočtu. Napríklad, ak ste ochotní minúť 200 dolárov, môžete si rezervovať balíček, kde si môžete vychutnať všetok komfort na palube, ako sú súkromné ​​kajuty, jedálne, bary atď. Môžete tiež navštíviť populárne miesta v meste plavbou loďou. .

4) Prejdite sa lesným parkom:

Park ponúka rôzne turistické a cyklistické trasy, kde môžete stráviť celý deň. Veľká časť parku je pokrytá stromami, ktoré návštevníkom poskytujú chladný tieň. V parku je zábavná oblasť pre deti a slávne múzeum umenia. V parku sa tiež počas roka koná niekoľko festivalov a podujatí.

5) Vstupné do múzea:

V meste je veľa múzeí, ktoré si účtujú vstupné. Napríklad Múzeum umenia v St. Louis je zadarmo iba pre obyvateľov St. Louis. Ak ste študent alebo dôchodca, môžete do múzea vstúpiť za zvýhodnenú cenu. Ak nie ste ochotní minúť peniaze na vstupné, môžete navštíviť nasledujúce múzeá zadarmo:

a) Washingtonské univerzitné múzeum – Múzeum sa nachádza v areáli univerzity a je zadarmo pre všetkých.

b) Múzeum dopravy – múzeum má viac ako 40 historických vozidiel, ako sú automobily, lietadlá a vlaky.

c) Hasičské múzeum – v múzeu sa nachádza niekoľko starých hasičských vozidiel a ďalšie vybavenie, ktoré v minulosti používali hasiči.

d) Komunitné múzeum – múzeum prevádzkujú dobrovoľníci a sú v ňom umiestnené expozície založené na miestnej histórii.

e) Múzeum Fort Knox – nachádza sa na ulici Arsenal 4150; Fort Knox je zadarmo pre každého, kto chce navštíviť.

f) Grantova farma – domov slávneho cirkusu barnum a bailey. Počas roka sa tu koná aj veľa podujatí.

g) Kúzelný dom – detské múzeum na adrese 524 North Skinker Road.

6) Atrakcie zadarmo:

Väčšina bezplatných atrakcií v meste je vlastnená a prevádzkovaná samotnou vládou mesta. Mesto zadarmo ponúka najobľúbenejšie turistické atrakcie na svete, ako napríklad:

a) Múzeum umenia v St. Louis – Múzeum má jednu z najväčších zbierok umenia v Spojených štátoch a nachádza sa v Forest Park.

b) Botanická záhrada v Missouri – Botanická záhrada sa rozprestiera na 23 akroch pôdy a obsahuje veľkú zbierku vzácnych druhov. Nachádza sa na adrese 4344 Shaw Blvd; St. Louis, MO 63110.

c) Vedecké centrum – centrum má planetárium, akvárium a observatórium. Nachádza sa na 5050 Oakland Avenue; St. Louis, MO 63111.

d) Zoo – bezplatná zoo sa nachádza na 6555 Grovesnor Avenue; St. Louis, MO 63112.

7) Scénické disky:

Ak máte auto, môžete ľahko preskúmať mesto jazdou do rôznych turistických cieľov. Väčšina turistických atrakcií sa nachádza v blízkosti diaľnic a je vzdialená 10 míľ od centra mesta. Nasledujú niektoré zo scénických trás v St. Louis a okolí.