ako na to?

Najlepšie stromy pre hojdacia sieť?

Hojdacie siete na strome sú skvelým spôsobom, ako si užiť leto vonku. Poskytujú úkryt pred slnkom a majú relaxačný pocit, keď v nich trávite čas. Hammock pre stromy nie je určený len pre tých, ktorí radi sedia celý deň, ale je tiež veľmi užitočné, ak chcete robiť prácu pri prírode a jednoducho potrebujete niečo iné ako spacáky a stany.

6 stromov, s ktorými sa môžete stretnúť počas letnej dovolenky

1) Dub: Dub je jedným z najobľúbenejších stromov, ktoré môžete navštíviť počas dovolenky. Vďaka veľkým rozmerom a hrubému kmeňu ho ľahko vidíte z ktoréhokoľvek smeru. Jeho listy vytvárajú okolo vášho okolia pekný tieň, takže sú vždy vítané. Ak vám neprekáža tráviť čas pod horúcim slnkom, potom je to pravdepodobne najlepší strom, s ktorým sa môžete potulovať.

2) Cypress Tree: Tento strom je ďalšou obľúbenou voľbou medzi milovníkmi stromov. Je ľahké ho spoznať kvôli vysokému vzrastu a zelenej farbe. Vydáva príjemný zvuk, keď šelestí vo vetre, čo je príjemným doplnkom vášho prostredia. Určite tu tiež získate mier a ticho, pretože v okolí nie je veľa ďalších ľudí.

3) Borovice: Ak ste typ človeka, ktorý sa chce dostať preč od všetkých, potom sú pre vás najlepšie stromy borovice. Sú vysoké a dajú sa spozorovať už z diaľky, pretože vynikajú svojou farbou. Nie je veľa ľudí, ktorí sem prichádzajú, takže pri odpočinku v hojdacej sieti očakávajte veľa ústrania.

4) Dlane: Ak sa chcete trochu opaľovať, potom sú dlane pre vás určite stromy. Poskytujú pekné množstvo tieňa a stále vám umožňujú vychutnať si jasné slnečné lúče. Keď sa jemne húpete v hojdacej sieti, na tvári takmer cítiť teplo slnka. Len však nespite, pretože by ste sa nemuseli zobudiť!

Ktorý strom je pre vás teda najlepší? Každá z nich má svoj vlastný jedinečný dizajn a dojem. Je len na vás, s ktorým z nich by ste chceli stráviť letnú dovolenku.

Hojdacie siete pre 2 osoby pre väčší priestor a pohodlie

Hojdacie siete pre 2 osoby sú skvelou voľbou, ak potrebujete viac priestoru alebo sa chcete podeliť o skúsenosť s priateľom alebo členom rodiny. Tieto hojdacie siete ponúkajú pohodlnejší spánok vďaka rozloženiu extra textílie a dokonca aj malému vrecku priestoru na uskladnenie, ak si potrebujete vziať nejaké veci so sebou.

Možno by vás zaujímalo, či sú tieto veľké hojdacie siete dostatočne pevné, aby uniesli váhu 2 ľudí. Nebojte sa; tieto hojdacie siete sú navrhnuté tak, aby pojali až 800 libier, takže aj keď ste na ťažšej strane, nemusíte sa obávať, že by ste prepadli.

Ak ste ešte nikdy neskúšali hojdaciu sieť, potom by to mohol byť skvelý úvod. Hojdacie siete pre 2 osoby sú navrhnuté tak, aby boli veľmi pohodlné, takže ich môžete dôkladne vyskúšať a zistiť, či sú pre vás to pravé. Môžete ich nakoniec uprednostniť pred akýmkoľvek dizajnom pre 1 osobu, pretože ponúkajú viac priestoru na rozloženie.

Hojdacie siete 1,5 a Double Decker pre skupinu Really Adventurous

Ak hľadáte niečo trochu iné, možno budete chcieť vyskúšať jednu z 1,5 alebo poschodových hojdacích sietí. Tieto dizajny sú o niečo dobrodružnejšie, pretože vás zavesia na stúpanie.

Dizajn 1.5 je len trochu naklonený, takže jedna strana vášho tela je vyššia ako druhá. Dostanete sa tak do mierne naklonenej polohy, aby ste stále mohli pohodlne čítať knihu alebo si zdriemnuť v ľahu. Pretože je jedna strana vášho tela vyvýšená, môžete do látky pod sebou uložiť aj niečo viac výstroja.

Dvojpodlažné hamaky posúvajú tento koncept ešte ďalej, pretože ste takmer v uhle. Jedna strana hojdacej siete je vyššia ako druhá, takže pod sebou môžete uložiť ešte viac výstroja. Budete mať pocit, že ste takmer v stane, pretože bočné strany hojdacej siete sú skôr látkové steny, než aby boli otvorené vo vzduchu.

Tieto vzory si trochu zvykajú, ale sú vynikajúce na relaxáciu a poludňajší spánok. Môžete sa tiež stále stýkať s ostatnými, pretože nie ste uzavretí v stane alebo spacáku.

Okrúhle hojdacie siete sú ideálne na leto, pretože poskytujú dostatok vzduchu, takže zostanete chladní aj počas teplejších mesiacov. Môžete si tiež rýchlo zdriemnuť, pretože stačí, aby ste sa vyvalili do stredu a dostali hlavu na látkovú strechu. Tieto dizajny sú tiež veľmi ľahké a vo vašom automobile zaberajú veľmi málo miesta, takže sa ľahko prepravujú, nech už idete kamkoľvek.

Hojdacie siete sú skvelým spôsobom, ako sa dostať von a vychutnať si čerstvý vzduch a slnečné lúče. Sú dokonca skvelé pre introvertov alebo ľudí, ktorí trpia sociálnou úzkosťou, pretože stačí, keď sa pozriete na svoj telefón alebo len pozeráte do diaľky, aby ste sa vyhli potenciálnym nepríjemným sociálnym situáciám.
Svoju novú hojdaciu sieť by ste mali čo najskôr vytiahnuť a nájsť si ideálne miesto pod svojim obľúbeným stromom. Môžete si tiež pozrieť niektoré z našich ďalších skvelých outdoorových doplnkov, aby ste svoj zážitok ešte vylepšili.

Vďaka za prečítanie!