Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Melírované účesy

Melírované účesy

Melírované účesy

Inšpiráciu módnych tvorcov skúsené oko nielen znalca ale aj bežného módneho konzumenta často odhalí v prírode. Je tomu tak aj u vlasových mágov, ktorým sa jednofarebné vlasy zdali byť nudné a isto si povedali prečo neurobiť experiment na hlave modelky a nevytvoriť imitáciu farieb ponúkanú v tak rozmanitých podobách prírodou.

Veď či už stromy v jeseni alebo rôznofarebné živočíchy ponúkajú nášmu oku potešenie, prečo by tak nemalo byť pri pohľade na rôznofarebné vlasy ženy.

Melírované účesyZačalo to farbením jednotlivých pramienkov jemnými odtieňmi farieb až po väčšie plochy z výraznými farbami. Tento druh úpravy sa stal tak obľúbeným, že máloktorá  zákazníčka odíde z kaderníckeho salónu bez takto upraveného účesu. Nie je zriedkavosťou, že na ulici stretneme mamu ako si pyšne vykračuje s dcérou v zhodne melírom upravených vlasoch.

Je to vynikajúca metóda pre dokonalú zmenu imidžu, ktorú chce každá žena podstúpiť. Niektoré ženy bez najmenších zábran zo dňa na deň zmenia farbu vlasov ale veľa je takých, ktoré na takúto výraznú zmenu nemajú odvahu. Táto metóda je ideálnym spôsobom ako to docieliť. Postupným melírom a zosycovaním farby tak docielia želaný efekt bez náhlej zmeny a pritom okolie ani nepostrehne jej zámer.

Stará známa pravda, že maj oči otvorené sa opäť raz osvedčila v podobe melírovaných účesov, inšpiráciou ktorých bola opäť príroda.