ako na to?

Konzervovaný čili recept: Ako urobiť lepšie?

Najbežnejším typom konzervovaných potravín je odroda v krabiciach. Zvyčajne ide o balené potraviny s etiketou s uvedením ich obsahu. Často obsahujú rovnaké prísady ako čerstvé potraviny, ale boli spracované do podoby, ktorá vyzerá ako z police s potravinami. Niektoré konzervované potraviny sú označené ako „pripravené na konzumáciu“ alebo „večera“. To nemusí byť nevyhnutne zlé; len nechutia veľmi dobre.

Absolútne najlepšie druhy konzervovaných potravín sú označené ako „chilli s fazuľami“ alebo „hormonálne chilli s fazuľami“. Jedná sa bezpochyby o najlepší druh konzervovaných potravín. Zvyčajne obsahujú mäsovú látku podobnú kuraciemu mäsu a rôzne fazule a koreniny. Pripravujú sa veľmi ľahko a dajú sa jesť priamo z plechovky. Niektorí ľudia ich majú radšej vyhrievané, ale nie je to potrebné. Chutia dobre tak či tak.

Ak máte to šťastie, že nájdete konzervované chilli s označením „hormonálne chilli bez fazule“, urobili ste pre seba veľmi dobre. To je o stupeň vyššie ako „hormonálne chilli s fazuľou“ v chuti a výžive. Obsahuje rovnaké zložky, až na to, že neobsahuje žiadne fazule. Fazuľa je pre vás zlá. Preto sú hippies takí liberálni: jedia fazuľu.

Ak nájdete plechovku chilli označenú ako „hormonálne chilli s mäsom“ alebo „nízkotučné chilli s mäsom“, nekupujte ich, nejedzte ich ani sa ich nedotýkajte. Toto sú najhoršie druhy konzervovaných potravín, ktoré majú Američania k dispozícii. Neobsahujú skutočné mäso a sú plné chemikálií, ktoré vás zabijú.

Ak nájdete iný druh konzervovaných potravín, vyhoďte ich alebo ich dajte bezdomovcovi. Kupujte iba krabičky s jedlom, a ak sa vám krabička nepáči, vyhoďte ich.

Ak ste viazaní, môžete prežiť iba na konzervách a vode. Mnoho prieskumníkov to dokázalo, a vy tiež!

Väčšina konzervovaných potravín nie je škodlivá.

Najlepšie chilli je Hormel Chili s fazuľami. Ale ak nájdete Hormel Chili s mäsom, nie je to také zlé.

Na varenie stačí otvoriť plechovku a jesť z nej.

Ale buďte opatrní, ak otvoríte chilli bez fazule. Spáli vám to pery. Zjedzte to vidličkou.

Ak ju chcete zohriať, použite mikrovlnnú rúru. Nepoužívajte sporák.

Najlepším spôsobom, ako jesť konzervy, je priamo z plechovky!