ako na to?

Kde nakupovať podprsenky?

1) Amazon – Majú najrôznejšie podprsenky a výrobky spodného prádla. Ich ceny sú veľmi konkurenčné s ostatnými obchodmi. Tiež ponúkajú dopravu zdarma pri objednávkach nad 50 dolárov. Ak chcete ušetriť peniaze, skúste najskôr nakupovať u nich pred nákupom v ktoromkoľvek inom obchode.

2) Zappos – Ich ceny sú o niečo vyššie ako Amazon, ale ich výber je lepší a ich doprava rýchlejšia (zvyčajne do 24 hodín). Nevyžadujú platbu vopred, ako to robí Amazon.

3) Forever 21 – Ich ceny sú o niečo nižšie ako Amazonu, ale ich výber nie je taký dobrý. Objednávku dostanete skôr, ak u nich nakúpite ako prvé.

4) H&M – Ich ceny sú o niečo lacnejšie ako Amazon a zvyčajne sa dodávajú do 24 hodín. Ich výber však nie je taký dobrý ako vo Forever 21’s alebo Zappos ‘.

5) Urban Outfitters – Ich ceny sú o niečo lacnejšie ako Amazon a ich výber je slušný. Doba dodania sa líši v závislosti od cieľovej krajiny.

Prečo by ste mali nakupovať od Amazonu:

Ich ceny sú väčšinou nižšie ako v iných obchodoch. Platba sa nevyžaduje až po dodaní produktu k vám. Pri objednávke od 50 dolárov a viac môžete získať dopravu zdarma. Majú dobrú politiku vrátenia tovaru (nepotrebujete dôvod, môžete ho vrátiť, ak sa z akýchkoľvek dôvodov cítite nespokojní). Ich webové stránky sú užívateľsky prívetivé (ľahko sa v nich orientuje). Majú najväčšiu rozmanitosť a mesačné ponuky. Ich hlavné členstvo je lacné. Majú veľa predmetov, ktoré nenájdete v bežných obchodoch.

Prečo by ste mali nakupovať od Zapposu:

Ich ceny sú o niečo vyššie ako v iných obchodoch, ale ich výber je lepší. Ponúkajú dopravu zdarma z obidvoch dôvodov z akýchkoľvek dôvodov a 365-dňovú politiku vrátenia. Majú vynikajúcu povesť a urobia všetko pre to, aby urobili zákazníkovi radosť. Na ich webových stránkach sa dá ľahko orientovať, obsahuje širokú škálu produktov a mesačné ponuky. Ich preprava je veľmi rýchla (zvyčajne do 24 hodín).

Prečo by ste mali nakupovať od Forever 21:

Ich výrobky sú lacné a ich rozmanitosť je slušná. Ich preprava je pre všetky objednávky bezplatná. Majú dobrú povesť a urobia všetko pre to, aby urobili zákazníkovi radosť. Majú mesačný výpredaj. Doba dodania sa líši v závislosti od cieľovej krajiny, ale zvyčajne to trvá menej ako týždeň. Možnosti ich spôsobov platby sú trochu obmedzené, ale akceptujú PayPal.