ako na to?

Kam ukladať nepotrebný nábytok?

Garáž nie je len miesto, kde odložíte svoje auto, ale aj skvelé miesto na uloženie všetkých druhov domácich potrieb. Do svojej garáže môžete ľahko uložiť až päť (5) kusov nábytku. Tu je niekoľko rád, ako to urobiť:

  1. Použite kovovú policovú jednotku

Kovové policové jednotky sa dajú ľahko zostaviť a sú dostatočne pevné, aby uniesli ťažké predmety, ako sú poličky na knihy alebo dokonca veľké skrinky. Dodávajú sa v rôznych veľkostiach a prevedeniach, takže nebudete mať problém nájsť ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Kovové police sa postarajú o to, aby ste nestratili nič zo svojich cenných vecí, keď to najviac potrebujete.

  1. Nakúpte ich niekoľko naraz

Ak plánujete v garáži uložiť niekoľko kusov nábytku, môžete si kúpiť naraz iba jednu alebo dve kovové police. Ak sa rozhodnete kúpiť veľa kovových policových regálov, bolo by pre vás ťažké sledovať, ktoré z nich patria k akému kusu nábytku. Pokiaľ je to možné, skúste sa teda držať jednej alebo dvoch kovových regálových jednotiek naraz.

  1. Zoskupujte podobné položky

Ak máte v garáži veľa vecí na uloženie, mali by ste ich zoskupiť. Napríklad môžete mať kuchynské spotrebiče v jednej kovovej policovej jednotke a ďalšie menšie predmety uložiť v inej kovovej policovej jednotke. Ak zoskupíte podobné položky, môžete o nich oveľa jednoduchšie sledovať.

  1. Usporiadajte predmety od veľkých po malé

Ak musíte svoj nábytok uložiť v garáži, mali by ste mať tieto predmety čo najsporiadanejšie. Pri usporiadaní týchto predmetov by ste ich mali usporiadať od veľkých po malé. Napríklad, ak máte veľkú komodu, ktorú je potrebné uložiť v garáži, mali by ste túto položku umiestniť na spodok alebo blízko spodnej časti kovového regálu. Mali by ste sa tiež pokúsiť zoskupiť podobné predmety v rámci kovovej policovej jednotky.

  1. Vyhoďte koberce a bežce

Ak chcete zabrániť poškodeniu kovových policových jednotiek na podlahe, mali by ste pri umiestňovaní týchto jednotiek na podlahu v garáži použiť vrhacie koberce alebo lišty. Ak máte lišty, potom stačí tieto lišty umiestniť pod kovovú policovú jednotku. Na spodok každej police môžete tiež umiestniť menšie koberce alebo bežce. Takto zabránite poškodeniu kovovej policovej jednotky o podlahu vašej garáže.

Tiež podrobne popisujeme spôsob, ako držať krok s vašimi kuchynskými spotrebičmi. Môže byť náročné zostať na vrchole všetkých potrebných kuchynských spotrebičov, ktoré potrebujete na prípravu a varenie jedál pre svoju rodinu. Komunita poskytuje niekoľko tipov, ako najlepšie uskladniť kuchynské spotrebiče vo vašej domácnosti. Zistili sme, že existuje veľa rôznych spôsobov, ako môžete skladovať tieto veľké a malé kuchynské spotrebiče. Kreatívne nápady uvedené nižšie vám môžu pomôcť pri organizácii a kontrole vašich kuchynských spotrebičov.

Prvým krokom je rozhodnutie, aké spotrebiče musíte uložiť. Niektoré sú potrebné, napríklad chladnička, rúra na pečenie a sporák. Medzi ďalšie užitočné zariadenia, ktoré je možné použiť, patria napríklad hriankovač, mikrovlnná rúra a mixér. Na záver sú tu rôzne kuchynské spotrebiče, medzi ktoré patria napríklad pekárne na chlieb a kávovary. Ďalším krokom je určenie vášho úložného priestoru. Môže to vyžadovať zamiešanie vecí vo vašej kuchyni alebo komore. Ak si potrebujete kúpiť ďalšie spotrebiče, pozrite si výpredaje v obchodoch, ako je Best Buy. Môžete tiež získať bezplatné spotrebiče cez Craigslist alebo sa len opýtať príbuzných, či už nejaké nepoužívajú.

Ďalším krokom je posúdenie veľkosti spotrebičov, ktoré chcete uložiť. To určí veľkosť úložnej jednotky, ktorú budete potrebovať. Posledným krokom je vlastne umiestnenie vašich spotrebičov tam, kde budú uložené. Môžete použiť rôzne priehľadné tašky na udržanie podobných prístrojov pohromade.

Napríklad môžete dať svoje malé kuchynské spotrebiče do jedného vozíka, zatiaľ čo väčšie spotrebiče, ako je vaša rúra a sporák, môžete umiestniť do iného vozíka. Môžete si tiež kúpiť pojazdný vozík, do ktorého môžete uložiť svoje menšie spotrebiče. To vám umožní podľa potreby ľahko presunúť tote zo skladu do kuchyne.