Gélové nechty eshop
Nechty

Gélové nechty eshop

Dnešné dievčatá a ženy dbajú a svoj zovňajšok oveľa viac ako v minulosti. Je to spôsobené najmä tým, že možností ako dosiahnuť dokonalý vzhľad bolo v minulosti menej ako dnes. Či je to pleť, vlasy alebo oblečenie, tak nežnejšie polovičky mužov dokážu minúť na tento účel mnoho finančných prostriedkov.

Výnimkou nie sú ani nechty. Najčastejšou metódou, ktorou sa nechty skrášľujú je nanášanie gélového alebo akrylového laku. Lacnejšou avšak nie veľmi šetrnou voľbou je nanášanie akrylového laku. Ten tvrdne na vzduchu a obsahuje veľké množstvo kyselín, ktoré majú nepriaznivé účinky na nechtovú platničku. Neznamená to, že akrylový lak netreba používať, ale niekto je naňho alergický a tak musí siahnuť po géli.

Gélové nechty eshopGélové nechty, ktorých gél obsahuje 10 až 12 krát menej kyselín ako akryl je pre ľudské telo príjemnejší a nedráždi povrch nechtovej platničky. Gél obsahuje čiastočky nazývané fotoradikály, ktoré pod vplyvom UV žiarenia tvrdnú a vytvárajú pekný, hladný, lesklý a dlhotrvajúci povlak.

Gélové nechty treba zveriť do rúk odborníka a nepokúšať sa o to doma, keďže odborne urobené nechty vydržia oveľa dlhšie. O umelé nechty sa treba starať ako o svoje vlastné a raz za štyri týždne ich obnovovať. Podľa druhu vykonávanej práce aj častejšie.

Najbežnejším a najrýchlejším spôsobom ako sa dostať k novým gélovým nechtom je siahnuť po internete. Gélové nechty zakúpené cez eshop si jednoducho prinesiete k odborníkovi a ten vám ich jednoducho aplikuje. Pri zadaní kľúčových slov do internetového vyhľadávača, ktoré môžu znieť aj takto, gélové nechty eshop, dostaneme obsiahly zoznam predajcov ponúkajúcich tento tovar.

V týchto internetových eshopoch sa dá nájsť nespočetné množstvo farebných nechtov a taktiež motívov, z ktorých si stačí len vybrať.