Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Digestory Electrolux

Digestory Electrolux

Digestory Electrolux

Pokiaľ sa chcete vyvarovať zrážaniu pár z varenia v kuchyni, na poličkách, na oknách a podobne,  je viac než vhodné zaopatriť si digestor. Ako však vybrať správy digestor tak, aby ste s ním boli skutočne spokojný? Čítajte náš návod ďalej a dozviete sa odpovede na všetky otázky, ktoré hľadáte.

Digestory sa stávajú výrazným estetickým doplnkom kuchyne a začali podliehať módnym trendom. Dnes nie je hlavným parametrom funkčnosť, ale tiež estetika samotného výrobku. Kuchyňa už dlhé roky nie je len miesto kde sa varí a potom sa z nej odíde, v kuchyni sa musíte cítiť dobre a pohodlne. Preto aj všetky spotrebiče musia byť krásne.

Druhy digestorov

Digestory ElectroluxPoznáme niekoľko druhov digesotorv: teleskopické, recirkulačné, odťahové a štrbinové so spodným odsávaním. Zákazník, takže v tomto prípade vy, si musí vybrať práve ten, ktorý sa mu do kuchyne hodí najviac. Môže to brať aj s estetickej stránky ale niekedy aj nemá na výber a predávajúci mu vyberie jeden digestor a nemá na výber.

Základom digestora je pevná konštrukcia z nerezu, doplnená sklom, na sacích plochách filtre môžu byť buď hliníkové alebo kovové (zadržanie tukov) alebo tiež uhlíkové (zadržanie pachov). Samozrejme čím viac prepracovaný váš digestor bude, tým vyššie jeho cena stúpne. Na druhej strane môžete potom od svojho digestora viac aj čakať. Bude tichší, praktickejší a udrží viac nečistôt ako iný.

Digestory Electrolux

Kvalitný digestor by mal mať tieto parametre:  tichý chod, nízka hlučnosť, vysoká účinnosť, dlhá životnosť a kvalitné remeselné spracovanie. Tieto vlastnosti splňuje väčšina digestorov od firmy Electrolux.

Electrolux patrí medzi najväčších svetových výrobcov pračiek, umývačiek riadu a vysávačov. Digestory od firmy Electrolux ponúkajú unikátny dizajn a sú známe svojou veľmi jednoduchou inštaláciou. Na digestory ponúkajú záruku 24 mesiacov, čo je skutočne viac než dosť. Hlavne ak si vezmete, že ich kazovosť je menšia ako 5%.

Digestory Electrolux predstavujú pestrú paletu efektívnych vlastností ako sú elektronické dotykové ovládanie, podvesený odsávač pár s praktickým kovovým tukovým filtrom (praktická tuková filtračná kazeta môže byť jednoducho vybratá a umytá v umývačke), lcd displej, 3-stupňové odsávanie, možnosť voľby či sa odsatý vzduch vypustí zmiestnosti alebo recirkulácia – po prefiltrovaní sa vzduch vráti spať do kuchyne. Tieto parametre poskytujú vám a vašej rodine čistú a zdravotne nezávadú kuchyňu po celý rok.

Aj keď sa vám teraz môže zdať, akoby bol toto reklamný článok napísaný, alebo aspoň zaplatení spoločnosťou Electrolux, verte mi, že nie je. Digestory Electrolux poznám dlhé roky, jeden máme dokonca aj doma a druhý na chate. Som s nimi skutočne viac než spokojný a preto som sa rozhodol napísať tento návod, pre každého, kto o digestoroch Electrolux hľadá informácie, rovnako ako ja pred bezmála rokom.

Ja som informácie nenašiel, keď som ich potreboval. Verím preto, že som aspoň vám pri vašom hľadaní trošku pomohol. Digestory Electrolux sú skutočne kvalitnými pomocníkmi do každej kuchyne, na to môžete zobrať jed! Už je len na vás, vybrať ten najlepší model do vašej kuchyne. Držím palce!