Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Diesel obuv

Diesel obuv

Diesel obuv

Renzo Rosso chcel vytŕčať z radu pred 20timi rokmi a aj to dokázal. Dokázal presadiť svoje predstavy vo svete obuvi a obliekania, aj napriek tomu, že toho času to bolo považované za absurdné.

Vytŕča aj dnes svojimi svojráznymi kúskami, ktoré majú v sebe typicky taliansky náboj, eleganciu, módnosť a mladosť v jednom. Dokázal, že tieto fenomény sa dajú spojiť a vytvoriť tak prvky, ktoré sú nositeľné a nie sú zbytočne gýčové. Svedčí o tom aj to, že už niekoľko rokov patria jeho kolekcie za jedny z najobľúbenejších a sú populárne hlavne pre mladšie generácie.

Diesel obuvTento módny koncern sa venoval od začiatku všetkým druhom oblečenia, no vynímali sa hlavne džíny, ktoré sú dodnes asi najobľúbenejšou časťou našich šatníkov. Postupom času a v spolupráci s množstvom kreatívnych ľudí Rosso priniesol novy vietor aj do sveta obuvi. Od svojich spolupracovníkov očakával okrem nových nápadov aj trpezlivosť a vysoké pracovné nasadenie.

Toto všetko sa podpísalo pod to, že jeho kolekcie sú cítiť dynamickosťou. Všetko je ťahané určitou imaginárnou líniou, ktorá je typická pre jeho štýl a to práve robí obuv Diesel, tým prečo je stále medzi najčastejšie kupovanou obuv na svete. Mnohokrát pri nákupe odoláme oveľa známejším resp. dlhšie pôsobiacim značkám na trhu a rozhodneme sa pre diesel z jednoduchého dôvodu a to svojou najmenej agresívnou reklamou.

Môže sa zdať, že Diesel v poslednom čase vsadil na výrobu vlastných šperkov a hodiniek. Ako všetko dnes aj talianska spoločnosť sa nechala inšpirovať štylom retro. Ako inak aj v tomto štýle je vidno originálnosť, modernosť a neokázalosť. Tak ako to je už pri všetkom, čo Diesel vytvorí. Pri ich šperkoch sú návrhy zamerané na puzdro z ušľachtilej ocele, na japonsky strojček či minerálne sklo. Samozrejme, že Diesel myslí aj na vodotesnosť, dvojročnú záruku či remienok, ktorý je v rôznych variantoch od koženého cez oceľový až po rôzne kombinácie týchto dvoch prvkov.

Jednoznačne ale ak sa nahodíme v štýle Diesel od hlavy po päty, budeme štýlový.