ako na to?

Červený rúž pre svetlú pleť: nový trend?

V poslednom čase bol zaznamenaný nový trend v kozmetickom priemysle. Ľudia teraz vyskúšajú rôzne odtiene červených rúžov ​​pre svoj spravodlivý tón pleti. Niektoré značky dokonca práve pre ne vytvorili špeciálne farby! Tieto odtiene sa pohybujú od veľmi svetloružovej až po sýtu karmínovú farbu. Čo je teda na týchto odtieňoch také skvelé? Sú skutočne lepšie ako tie s prirodzeným začervenaním? Je to preto, že tieto odtiene vyzerajú realistickejšie alebo je to z nejakého iného dôvodu? Poďme sa na tento trend pozrieť bližšie.

Čo robí dobrú červenú rúž pre vašu spravodlivú pleť?

Existuje mnoho faktorov, ktoré vytvárajú dokonalý odtieň červenej rúže pre vašu svetlú pleť. V prvom rade je tu samotná farba. Ak chcete nosiť žiarivo červenú rúž, musíte si zvoliť taký, ktorý dokonale zodpovedá vašej pleti. Dobrou voľbou v tomto prípade je získanie karmínového odtieňa, pretože majú tendenciu byť jasnejšie a nepriehľadnejšie ako iné farby. Ak hľadáte rúž, ktorý nie je taký krikľavý, mali by ste sa rozhodnúť pre jasne červenú, ktorá sa namiesto toho prekrýva s oranžovým odtieňom.

Ďalšou vecou, ​​ktorá vašej rúžovej pleti zaistí dobrú farbu rúžu, je značka a povrchová úprava. Niektoré značky robia svoje farby vhodnejšími pre určité podtóny, zatiaľ čo iné majú povrchovú úpravu, ktorá nezodpovedá vašej pleti. Ako pravidlo by ste sa mali orientovať na značky, ktoré majú v tejto oblasti dobrú povesť, pretože majú skúsenosti so zosúlaďovaním svojich farieb s rôznymi podtónmi.

V neposlednom rade tu máme povrchovú úpravu rúžu. Pokiaľ plánujete kúpu rúžu s lesklým povrchom, tak sa uistite, že ste ho neaplikovali príliš veľa. Takto iba zvýrazníte akékoľvek nedostatky na perách a bude pôsobiť „popraskane“. Na druhej strane, ak nanášate matný rúž, musíte ho naniesť viac, pretože je oveľa suchší ako ten predchádzajúci. Rovnako sa vyhýbajte rúžom, ktoré majú krémovú povrchovú úpravu, pretože majú tendenciu vyzerať oveľa tenšie.

Ako môže červený rúž pôsobiť na vašu osobnosť?

Mnoho ľudí verí, že nosením červeného rúžu môžu zmeniť celú svoju osobnosť. Aj keď to nie je úplne pravda, má to mierny vplyv na to, ako vás ostatní vidia. Červeným rúžom dávate najavo, že ste silná a nezávislá žena, ktorá dokáže robiť veci. Preto veľa politikov nosí pre svoje televízne rozhovory červený rúž. Ak navyše nanášate červený rúž v tmavšom odtieni, môžete poslať správu, že neznášate hlúposť.

Ako aplikovať červený rúž?

Prvým krokom pri nanášaní červeného rúžu je očividne jeho nanášanie na pery. Mnoho žien však robí chybu, že ho aplikuje priamo z guľky. Problém je v tom, že nebudete môcť ovládať, koľko z toho nanášate. To bude mať za následok buď červené škvrny na vašich perách, alebo môžete skončiť s odtieňmi pôvodnej farby vašich rúžov. Najlepší spôsob, ako nanášať svoj červený rúž, je nanášať ho štetcom na pery. Získate tak úplnú kontrolu nad tým, koľko z toho uplatňujete.

Túto metódu môžete tiež použiť, ak chcete vytvoriť efekt prechodu. Môžete napríklad použiť červenú rúž z guľky na horný a spodný ret, zatiaľ čo pomocou štetca na pery zmiešate stred. Toto je veľmi populárna technika, ktorú módne ikony používajú neustále. Len nezabudnite zmiešať čo najviac, pretože gradientová pera je elegantná, iba ak je vykonaná správne.

Ako zladiť červený rúž so svojím outfitom?

Pokiaľ ide o zladenie červenej rúže s oblečením, je k dispozícii veľa rôznych možností. Prvým je zladenie farby vašich pier s farbou vášho oblečenia. Napríklad, ak máte na sebe červené šaty, potom by ste mali určite nosiť červený rúž. Môže to znieť ako zdravý rozum, ale boli by ste prekvapení, koľko žien toto pravidlo nedodržiava.

Druhou možnosťou je kontrastovať farbu rúžu s farbou oblečenia. Napríklad, ak máte na sebe červené šaty, môžete si vziať rúž bordovej farby alebo dokonca tmavofialový. To vytvára veľmi nápadný vzhľad, ktorý upúta pozornosť každého, kto vás uvidí.

Treťou a poslednou možnosťou je zladiť farbu rúžu s farbou očí. napríklad ak sú vaše oči modré, môžete nosiť modrú rúž alebo inú farbu, ktorá je v rovnakej farebnej skupine ako modrá. Jedná sa o veľmi elegantný vzhľad, ktorý hovorí, že ste spojení a prilákate klasického pána.

Ako aplikovať červený lesk na pery?

Existuje mnoho rôznych spôsobov použitia červeného lesku na pery, ale všetky sa točia okolo dvoch jednoduchých konceptov: aplikačných metód a nepriehľadnosti. Prvý je celkom jednoduchý, pretože existuje niekoľko spôsobov, ako nanášať lesk na pery. Môžete napríklad použiť štetec na aplikáciu priamo na pery. Prípadne ho môžete nanášať prstami, ako by ste to robili s bežným rúžom.