Biele šaty
Oblečenie

Biele šaty

Leto, teplo, slnko, opálená snedá pokožka, slnečné okuliare a biele šaty! Je to naozaj fantastická predstava. Ak sa obávate bielej farby len preto, že sa rýchlo zašpiní, argumentov za bielu je oveľa viac.

V lete, keď je naozaj teplo, biela farba najviac žiari a chladí. Biele šaty sú jednoducho elegantné, čisté a dajú sa kombinovať s doplnkami rôznych farieb. Veľmi dobre vyzerá biela s béžovou, sivou, pieskovou, alebo akýmikoľvek neutrálnymi farbami. Docielite veľmi vkusný vzhľad a tiež môžete pridať matné a lesklé časti.

Biele šatyAk sa vám zdá biela veľmi nezáživná a nevýrazná, skúste si vybrať šaty s kúskom krajky, výšivky alebo s priesvitného materiálu. Šaty sú hneď veselšie a zaujímavejšie.

Ďalším trikom k bielym šatám sú čierne alebo červené doplnky. Keď si dáte červený opasok a veľké gorále, môžete oslniť príjemným retro štýlom. Alebo jednoduché čierne topánky v kombinácii s čiernou bižutériou a čiernymi slnečnými okuliarmi upútajú pohľad nejedného okoloidúceho.

Ak ste sa ešte stále nepresvedčili o bielych šatách a vašimi „ale“ sú ženskejšie tvary vašej postavy, spomeňte si na Merilyn Monroe. Keď si predstavíte túto bohyňu 20. storočia s blond vlasmi, určite je vo vašich spomienkach v bielych šatách. Biela nie je len pre štíhle modelky. Ak teda ešte žiadne biele šaty nemáte a vonku je leto také, aké má byť, určite si nejaké biele šaty kúpte. Dlhé, krátke, s príjemnými doplnkami či bez nich, zažiarite aj túto sezónu.