Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Ako zmeniť pozadie na Facebooku?

Ako zmeniť pozadie na Facebooku?

Ako zmeniť pozadie na Facebooku?

Ako už z názvu vyplýva ide o návod ako si zmeniť pozadie na Facebooku jednoducho, rýchlo a hlavne bez toho aby ste sa museli pridávať do tých nezmyselných skupín ktoré Vám “zaručene” zmenia vaše pozadie ale aj tak nefungujú. Táto zmena nie je nastálo, dá sa hocikedy zmeniť na iné alebo úplne zrušiť a ostane Vám to základné.

 

Čo je potrebné na takúto zmenu?

  • Ako zmeniť pozadie na Facebooku?Internetový prehliadač Mozilla Firefox
  • Add-on do Firefox zvaným Stylish
  • Vami vybraté pozadie, ktoré nájdete  na tejto stránke http://facebookskin.com

Následne prejdeme na návod:

1. Mozillu ako aj samotný add-on treba nainštalovať, po úspešnej instalácií sa Vám zjaví dole na lište ikonka “S” vtedy už viete, že ste zatiaľ spravili všetko ako ma byť.

2. Následne si vyberiete pozadie aké sa Vám bude len páčiť na hore uvedenej stránke. Zvyčajne Vás presmeruje na túto stránku http://userstyles.org/

3. Na pravo hore máte

Ako zmeniť pozadie na Facebooku? Kliknite na “Install with Stylish

4. Následne sa Vám otvorí inštalacie okno, kde stačí potvrdiť inštaláciu kliknutím “Install“. Po nainštalovaní je téma na svete, veď uvidíte sami keď sa lognete na svoj Facebook.

Na záver doplním, že je aj viacej možností ako si to zmeniť ale ja som spracoval aspoň podľa mňa ten najjednoduchší. Tie témy sa dajú aj upravovať, napríklad si zmeníte wallpaper na ľubovolný aký sa Vám páči, ale to záleží už len na Vašej šikovnosti.