návody

Ako zistiť, v akom čase ste sa narodili?

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je skontrolovať si rodný list. Ak sú s tým nejaké nezrovnalosti, musíte sa poradiť s odborníkom alebo prejsť celým procesom znova. Ak budete potrebovať overenú kópiu rodného listu, budete musieť za túto službu platiť. Môžete ich tiež získať online na webovej stránke vlády USA tu.

Ak nemáte rodný list, môžete sa kedykoľvek pokúsiť vyhľadať nemocnicu, v ktorej ste sa narodili. Existuje veľa miest, ktoré poskytujú také informácie. Ak ste napríklad žili v New Yorku, môžete sa obrátiť na Úrad Vital Records ministerstva zdravotníctva. Ponúkajú bezplatné služby pre ľudí, ktorí si ich nemôžu dovoliť (alebo pre tých, ktorí žijú príliš ďaleko).

Môžete si tiež vyhľadať adresu miestnej verejnej knižnice. Mnoho knižníc vedie záznamy o narodeniach a úmrtiach vo svojich archívoch. Niektoré majú pre výskumné účely k dispozícii aj rodné listy.

Nakoniec môžete prehľadať Google a zistiť, či túto úlohu už pred vami urobil niekto iný. Pamätajte však, že niektoré webové stránky vám nemusia poskytnúť presné výsledky, pretože ešte nemusia mať všetky informácie (a niekedy tieto stránky už ani nepracujú). Nezabudnite si teda všetko poriadne skontrolovať!

O koľkej som sa narodil?

Takže teraz, keď viete, ako zistiť, v akom čase ste sa narodili, je ďalším krokom zistiť, koľko to v skutočnosti bolo. Existuje niekoľko spôsobov, ako to urobiť. Pre začiatočníkov stačí skontrolovať váš rodný list. Malo by to mať na sebe niekde napísaný aspoň čas.

Ak nie, bude z vašej strany potrebná detektívna práca. Skúste si spomenúť na všetky príbehy, ktoré vaši rodičia alebo starí rodičia rozprávali o dni, keď ste sa narodili. Možno sa počas svojho príbehu zmienili o konkrétnych časoch.

Môžete ich tiež skúsiť zavolať a opýtať sa, v akom čase ste sa narodili. Rodičia si niekedy pamätajú tieto typy detailov, aj keď si to nemyslia, takže to nemôže ublížiť, keď to skúsia.

Ak to nefunguje, skúste požiadať niekoho iného, ​​kto bol v čase vášho narodenia v nemocnici. Možno vám pomôžu lekári, zdravotné sestry alebo dokonca rodinní priatelia. Ak zlyhajú iné možnosti, pokúste sa nájsť ďalších príbuzných, ktorí boli v tom čase nažive (tety, strýkovia, starší bratranci) a spýtajte sa ich, či si pamätajú.

Niektorí ľudia si môžu tieto informácie pamätať ľahšie ako iní. Môžete dostať niekoľko rôznych odpovedí, ale sledujte všetky informácie, ktoré nájdete, a vyberte si tú, ktorá vám znie správne alebo sa zdá byť najpravdepodobnejšia. Porovnaním s vlastným výskumom potom môžete zistiť, či je ich vybavenosť presná alebo nie.

Teraz, keď ste zistili, v akom čase ste sa narodili, môžete prejsť na ďalšiu časť, kde sa dozviete viac o svojej astrologickej mape!