ako na to?

Ako zdobiť interier mätovou zelenou?

Mätová zelená je jednou z najobľúbenejších farieb v modernom zdobení. Je ľahké si ho zapamätať a vyzerá skvele takmer v každej miestnosti. V domácej dekorácii môžete použiť mätovo zelenú tapetu alebo podlahu. Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako môžete svoj dom zdobiť mätovo zelenými tapetami a podlahami. Ak hľadáte niečo jednoduché, ideálne by pre vás bolo obyčajné biele pozadie. Ak chcete niečo zaujímavejšie, skúste použiť vzorovaný koberec alebo koberec.

Ak máte malý priestor, napríklad kúpeľňu alebo kuchynku, môžete radšej použiť mätovo zelené záclony. Mohli by ste tam dokonca dať nejaké rastliny mäty. Ďalšou možnosťou je zavesiť zo stropu niektoré rastliny mäty. Medzi niekoľko ďalších možností patrí zavesenie mätovo zelených rastlín zo stropu, vloženie niektorých mätových zelených vankúšov do posteľnej bielizne, umiestnenie niekoľkých mätovo zelených vankúšov na stoličky a podobne.

Ďalšia vec, ktorú môžete urobiť, je pridať do domácnosti nejaký mätovo zelený nábytok. Môžete umiestniť niekoľko políc s niekoľkými mätovo zelenými policami na knihy, umiestniť niekoľko kusov dekoračného umenia do svojej obývačky a podobne. Ďalším krokom je do domácnosti pridať nejaké mätovo zelené osvetlenie. Môžete skúsiť umiestniť nejaké bodové svetlo alebo podsvietenie pod svoje obrazy mätovej zelene a nad svoje police mätovej zelene. Určite používajte žiarovky s nízkym príkonom, pretože nechcete, aby bola miestnosť extrémne svetlá.

Ďalšia vec, ktorú môžete urobiť, je pridať do domácnosti nejaký mentolovo-zelený ukladací priestor. Do rohu svojej izby môžete umiestniť veľkú mätovo zelenú skrinku. Môžete použiť veľa rôznych druhov škatúľ, napríklad veľkú komodu na kreslenie, police alebo knižnice. Ďalšou možnosťou je umiestniť do kuchynky alebo kúpeľne nejaké mätovo zelené skrinky. Ak chcete šetriť priestor, zvážte zaobstaranie malých zásuviek. Môžete dokonca zohnať niektoré mätovo zelené skrinky, ktoré majú nastaviteľné police. Nezabudnite tiež pridať nejaké pekné mätovo zelené taniere, poháre a misky, aby ste na ne mohli podávať jedlo.

Posledným krokom je pridať do vášho domova nejaké mätovo zelené dekorácie. Niektoré možnosti zahŕňajú umiestnenie niekoľkých pekných váz s kvetmi, rastlinami alebo farebnými okruhliakmi okolo domu. Môžete tiež umiestniť nejaké figúrky, malé obrazy a tak ďalej na svoje police. Skúste zvoliť dekorácie, ktoré ladia so závesmi a kobercami, ktoré ste umiestnili na podlahu. Existuje mnoho ďalších možností, ktoré môžete vyskúšať. Nezabudnite tieto veci udržiavať v rámci rozpočtu. Nechcete ísť míňať príliš veľa peňazí za niečo, čo vás za týždeň začne nudiť. Tieto veci môžete mať v truhlici, ak ich chcete uložiť niekde inde. Nezabudnite pred domov pridať nejaké mätovo zelené svetlá, aby ich ľudia videli v noci z ulice. Takto môžu vaši priatelia nájsť váš domov v noci.

Môžete dokonca vyskúšať zasadiť do svojej záhrady nejaké mätovo zelené kvety a zeleninu. Nezabudnite ich každú chvíľu polievať a každých pár dní ich tiež hnojiť trochou hnoja. Porozprávajte sa s miestnymi vo vašom meste a zistite, či môžu nejaké ušetriť, pretože majú okolo svojich fariem dostatok miest.

Nakoniec môžete ísť online a zdieľať obrázky svojho miesta. Získajte inšpiráciu z domovov iných ľudí a potom vylepšite ich návrhy. Nezabudnite tiež urobiť fotografie alebo snímky obrazovky svojho vlastného miesta. Potom ich môžete zverejniť online, aby ostatní ľudia videli, ako skvelo vyzerá váš domov. Môžete sa dokonca pokúsiť získať nejaké ocenenia pre svoj domov. Veľa štastia!