Kuchyne

Ako zahustiť polievku kukuričným škrobom

Kukuričný škrob sa používa na zahustenie polievky. Môžete ho použiť namiesto kukuričného škrobu alebo dokonca pridať polievke nejakú príchuť.

Ako zahustiť zemiakovú polievku bez kukuričného škrobu

Pri príprave zemiakovej kaše môžete namiesto zemiakového škrobu použiť kukuričný škrob. Nemôžete ho však použiť na zahustenie polievky.

Hlavným dôvodom, prečo nemôžete použiť kukuričný škrob v polievke, je ten, že nemá dostatočnú štruktúru na to, aby držal všetky ingrediencie pohromade. Schopnosť kukuričného škrobu zahustiť polievku závisí aj od toho, koľko ste do zmesi vložili. Potrebujete veľa kukuričného škrobu, čo môže byť niekedy výzvou dosiahnuť. Ak pridáte príliš veľa, môže to mať vplyv na chuť polievky.

Ako zahustiť zemiakovú polievku silným krémom

Na zahustenie polievky môžete použiť silný krém. Jedinou nevýhodou je, že ho budete musieť veľa pridať, aby malo akýkoľvek efekt.

Ako zahustiť zemiakovú polievku múkou

Do polievky môžete pridať múku. Najlepším typom múky, ktorá sa dá použiť, je zmes univerzálnej a pšeničnej, pretože dodáva polievke peknú konzistenciu.

Ako zahustiť zemiakovú polievku s okamžitou zemiakovou kašou

Na zahustenie polievky môžete použiť zemiakovú kašu. Len nezabudnite postupovať podľa pokynov na obale. Používanie týchto instantných zemiakových zemiakov je veľmi jednoduché.

Ako zahustiť zemiakovú polievku kukuričným škrobom

Na zahustenie polievky môžete použiť kukuričný škrob. Krása používania kukuričného škrobu je, že sa dá robiť veľmi ľahko.

Ako zahustiť zemiakovú polievku bez zahusťovadla

Polievku si môžete zahustiť aj bez zahusťovadla. Ingrediencie v polievke ju pomáhajú zahustiť. Nebude taký hustý ako pri vyššie uvedených možnostiach, ale napriek tomu bude chutiť.