ako na to?

Ako zabaliť darček ako profesionál

Boli ste požiadaní, aby ste darovali niečo také jednoduché ako darček. Chcete, aby vyzeral dobre a cítil sa tiež príjemne. Takže sa naučíte, ako zabaliť darček ako profesionál. Existuje mnoho spôsobov, ako to urobiť, ale existuje jeden spôsob, ktorý je najspoľahlivejšou a najefektívnejšou metódou.

Tu je niekoľko rád, vďaka ktorým bude váš darček vyzerať lepšie a bude sa cítiť krajšie.

1) Vyberte správny materiál:

Materiál baliaceho papiera je veľmi dôležitý, pretože odráža svetlo a pomáha zabrániť poškodeniu obalu počas prepravy. Najlepšie materiály sú bavlna alebo ľan. Bavlna je mäkká, priedušná a ľahko sa čistí vodou. Ľan je odolný, pevný a odolný proti poškodeniu vlhkosťou.

2) Použite dobrý papier:

K dispozícii sú rôzne druhy papierov. Niektoré sú hrubšie ako iné. Tenšie sa zvyknú ľahko trhať a nedajú sa použiť na zabalenie darčekov. U hrubých sa ľahko používajú a tiež sa ľahko neroztrhnú. Tu je zoznam bežných druhov papiera:

3) Vyberte správnu veľkosť:

Vždy je lepšie, ak pre svoj darček vyberiete správnu veľkosť. Vždy voľte radšej väčšiu veľkosť ako menšiu.

4) Získajte správne farby:

Farby môžu mať vplyv na náladu ľudí. Ak použijete tmavé farby, môže to tiež spôsobiť, že nálada človeka bude tmavá. Na druhej strane svetlé farby môžu urobiť náladu človeka veselšou a šťastnejšou. Tu je zoznam farieb a ich zastúpenie:

5) Použite obrázky:

Vďaka tomu môže darček vyzerať príťažlivejšie. Nepoužívajte však krvavé obrázky, pretože to môže vystrašiť osobu, ktorá darček otvára. Tu je zoznam obrázkov a toho, čo môžu predstavovať:

6) Pridajte značku:

Na štítok môžete niečo napísať, aby bol darček osobnejší a zvláštnejší. Tu je niekoľko tipov na značku:

Snažte sa, aby to bolo krátke a jednoduché.

Nepíšte nič, čo by mohlo niekoho urážať.

Nepoužívajte žiadne skratky, pretože osoba, ktorá darček dostane, nemusí vedieť, čo to znamená.

Pred darčekom sa uistite, či je štítok bezpečný a počas prepravy neopadne.

7) Pripravte si to doma:

Najlepšie sú darčeky vyrobené s láskou. Darček si môžete vyrobiť sami a pridať mu svoj vlastný osobný vkus. Tu je niekoľko príkladov domácich darčekov:

Ako zabaliť hodinky:

Hodinky boli vždy symbolom sily, múdrosti a štýlu. Mnoho ľudí sníva o tom, že bude mať pekné hodinky, ale nemôže si ich dovoliť. Stále však môžete získať jeden, ak ste dostatočne kreatívni. V tomto článku hovoríme o tom, ako zabaliť darček na hodinky. Hodinky sú drahý darček a mali by ste sa postarať o to, aby ste ich hodinky správne zabalili. Tu je niekoľko rád:

1) krabica:

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je kúpiť krabicu alebo si ju vyrobiť sami. Kartónové krabice sa dajú ľahko nájsť, ale nie sú spoľahlivé a počas prepravy sa poškodia, čo poškodí aj hodinky vo vnútri. Najlepšie krabičky sú drevené a pevné.

2) odpruženie:

Ďalšia vec, ktorú musíte urobiť, je odpruženie. Na odpruženie môžete použiť pokrčené noviny, bublinkovú fóliu, penovú gumu alebo vatu. Hodinky položte na ne a potom ich vložte do škatule. Vyplňte všetok zostávajúci priestor v krabici tiež tlmiacim materiálom.

3) Balenie:

Keď s krabičkou skončíte, vezmite si baliaci papier a pomocou neho krabičku zabalte. Aby to vyzeralo viac prezentovateľné, môžete použiť stuhu, dekoratívnu pásku alebo inú obyčajnú starú škótsku pásku.

4) Značenie:

Je dobré označiť na krabici alebo na baliacom papieri presne to, čo je vo vnútri, takže v prípade, že sa ho niekto iný chytí, bude vedieť, že ho neotvára.

5) Štítok:

Nakoniec urobte štítok a nalepte ho na krabicu. Uveďte aj meno príjemcu, odosielateľa a obsah. Môžete tiež pridať svoju spiatočnú adresu a adresu príjemcu pre prípad, že by vám bol darček omylom doručený.