ako na to?

Ako vyrobiť valentinku pre svojho manžela

Valentínky sú jednou z najobľúbenejších tradícií v našej spoločnosti. Poskytujú šťastie a radosť mnohým ľuďom na celom svete. Deň svätého Valentína sa oslavuje po celom svete. Existujú rôzne typy valentínok, ktoré sa v jednotlivých krajinách líšia. Niektoré krajiny to oslavujú ako sviatok, zatiaľ čo iné nie. Existuje však medzi nimi niekoľko spoločných tém.

Hlavným účelom týchto valentínok je vyjadrenie lásky a náklonnosti medzi dvoma jednotlivcami. Tieto karty zvyčajne obsahujú slová alebo obrázky vyjadrujúce pocity ako láska, priateľstvo, uznanie, vďačnosť atď. Ľudia pri týchto príležitostiach často obdarúvajú svojich blízkych.

Existuje niekoľko spôsobov, ako vytvoriť valentinku pre svojho partnera. Na napísanie správy si môžete zvoliť akýkoľvek typ papiera a pera. Môžete dokonca použiť pečiatku, ak máte po ruke. Ďalšou možnosťou by bolo niečo nakresliť na kartu pomocou pasteliek alebo fixiek. Nech sa už rozhodnete pre akýkoľvek spôsob, dbajte na to, aby bol zmysluplný a zábavný!

Ak chcete zahrnúť ďalšie veci, ako sú kvety, cukríky atď., Urobte to. Môžete tiež začleniť veci, ktoré sú špeciálne pre vás a vášho miláčika. Niektorí ľudia dávajú správy v neobvyklých jazykoch (napr. Francúzsky), zatiaľ čo iní píšu správy na kartu. Tieto veci nie sú potrebné, ale môžu viesť k zábavnejšiemu zážitku!

Ak chcete prejaviť svoju lásku k miláčikovi naplno, prečo nevyskúšať vlastnú kartu? Tieto ručne vyrobené valentínky sú svojim spôsobom špeciálne a sú oveľa jedinečnejšie ako karty kúpené v obchode. Ručne vyrobené karty pravdepodobne sprostredkujú skutočné emócie darcu. Existuje niekoľko druhov ručne vyrábaných valentínok, ktoré môžete vyskúšať, napríklad:

1) Papierové valentínky: Toto je najbežnejší typ ručne vyrábaných valentínok. Je tiež jedným z najjednoduchších na výrobu. S trochou kreativity by ste mohli prísť s nekonečnými návrhmi. Na výrobu svojho miláčika môžete použiť veľa druhov papiera: stavebný papier, zošit alebo dokonca stránky časopisu fungujú dobre. Ak chcete vyrobiť skutočne jedinečný produkt, skúste použiť baliaci papier alebo špeciálny program udalostí.

Jediným limitom je vaša fantázia! Vonkajšiu časť karty vyzdobte slovami a obrázkami. Môžete tiež prilepiť malé drobnosti a hračky, aby ste to trochu rozladili.

2) Hlinené valentínky: Je to podobné ako pri tradičnom valentínovi, až na to, že je vyrobený z hliny. Svojho miláčika môžete vytvarovať do ľubovoľného tvaru, ktorý chcete. Ovály a srdcia sú celkom populárne. Po dokončení môžete sochu namaľovať ľubovoľnou farbou, ktorú chcete.

Po zaschnutí môžete svojho miláčika tiež ozdobiť trblietkami, korálkami a inými dekoráciami.

3) Darčekové valentínky: Sú veľmi kreatívne a premyslené. Zvyčajne si vyžadujú viac času a úsilia ako iné typy. Ak to váš rozpočet dovoľuje, môžete ísť von a kúpiť darček pre svoju valentínku. Príkladom darčekov sú šperky, knihy, hudobné disky CD, videohry, oblečenie, čokoláda, plyšové zvieratá a mnoho ďalších. Môžete si tiež kúpiť darček namiesto toho, aby ste si ho kúpili. Ručne vyrobené darčeky môžu byť veľmi zmysluplné. Vyžadujú si z vašej strany čas a úsilie, čo odráža to, ako veľmi vám záleží na vašom valentínovi.

Tu je niekoľko príkladov darčekových valentínok:

 • Pre svoju valentínku by ste mohli napísať poviedku, báseň alebo dokonca pieseň.
 • Môžete nakresliť obrázok a zarámovať ho.
 • Podľa vyššie uvedeného postupu môžete vytvoriť ručne vyrobenú kartu.
 • Mohli by ste upiecť koláč, sušienky alebo sušienky.
 • Môžete vytvoriť zmiešanú pásku alebo CD s piesňami, ktoré reprezentujú vaše city k vášmu miláčikovi.

Ďalším nápadom je darovanie šperkov. Toto je pravdepodobne najbežnejší darček, ktorý sa dáva na Valentína. Ukazuje to, že ste ochotní minúť na svojho partnera trochu peňazí.

Ak máte málo peňazí, netrápte sa. Môžete dať veľa darčekov vhodných pre rozpočet. Tu je niekoľko nápadov na darčeky, ktoré nebudú stáť veľa:

 • Môžete dať svojmu miláčikovi list, v ktorom mu budete hovoriť, prečo ste vďační, že je vo vašom živote.
 • Môžete dať svoje valentínske kupóny, ktoré môže uplatniť za láskavosti, ako sú objatia alebo bozky.
 • Môžete dať svoje valentínske fotografie, na ktorých ste.
 • Môžete dať svojmu valentínovi CD s obrázkami, ktoré ste odfotili.
 • Môžete dať svojmu valentínovi prívesok na kľúče, o ktorý sa môžete obaja podeliť.
 • Môžete si vytvoriť scrapbook so správami, obrázkami a inými spomienkami, ktoré ste zdieľali.
 • Môžete dať svojmu miláčikovi vychytávku alebo nejaké športové potreby.
 • Môžete dať svojmu miláčikovi lístky na udalosť, na ktorej sa vy dvaja môžete zúčastniť spoločne.
 • Môžete dať svojej valentínke bonboniéru alebo inú potravinu.
 • Môžete dať svojmu miláčikovi predplatné časopisov, ako napríklad časopisy o automobiloch, športové časopisy, časopisy o videohrách atď.
 • Môžete dať svojmu valentínovi darčekový poukaz, ktorý môže neskôr uplatniť.
 • Môžete dať svojmu valentínovi čerstvé kvety alebo črepníkové kvety