ako na to?

Ako vybrat Halloweenske kostýmy pre domácich miláčikov: Aký je najlepší kostým?

Existuje veľa rôznych druhov halloweenskych kostýmov pre psov. Niektoré z nich sú skutočne strašidelné, zatiaľ čo iné len hlúpe. Pre vášho miláčika neexistuje najlepší kostým, pretože to závisí od jeho osobnosti a od toho, ako v kostýme vyzerá. Možno budete chcieť zvoliť niečo, vďaka čomu na večierku vyniknú od ostatných zvierat, alebo dokonca vystrašiť potenciálnych predátorov!

Najobľúbenejšie halloweenske kostýmy pre psov sú zvyčajne tie, ktoré obsahujú masku alebo pokrývku hlavy. Tieto masky majú často na sebe zvieracie hlavy. Niektoré z týchto masiek sú veľmi podrobné a podobajú sa skutočným zvieratám, ako sú medvede, vlky, pavúky atď. Medzi ďalšie halloweenske kostýmy pre psy patria aj ksichty alebo postavy z filmov a televíznych programov. Mnohé z týchto kostýmov zahŕňajú oblečenie vyrobené z rôznych materiálov, ako sú perie, kožušina, látky atď.

Medzi ďalšie halloweenske kostýmy pre psov patria napríklad hry, hranie hier, prenasledovanie, prenasledovanie alebo dokonca tanec. Existuje tiež niekoľko Halloweenových kostýmov pre psov, ktoré zahŕňajú obliekanie sa do role superhrdinov alebo príšer. Existujú aj niektoré halloweenske kostýmy pre psov, ktoré zahŕňajú obliekanie sa do roztomilých zvieracích kostýmov, ako sú šteňatá, mačiatka, šteniatka a podobne.

Aké sú výhody halloweenskeho kostýmu pre psa?

Halloweenskych kostýmov pre psov má veľa výhod. Jednou z hlavných výhod je, že vám v krátkom čase, ktorý máte k dispozícii, oveľa ľahšie pripravia vášho psa na párty. Môže byť veľmi ťažké dosiahnuť, aby pes zostal pokojný, zatiaľ čo si na neho obliekate oblečenie, najmä ak predtým nikdy oblečenie nemal a táto myšlienka je mu nepríjemná. To platí najmä pre malé psy, ktoré sa vám môžu ľahko vykrútiť z náručia, zatiaľ čo sa ich snažíte obliecť.

Ďalšou výhodou kostýmov pre Halloween pre psov je, že vďaka nim bude váš maznáčik oveľa jedinečnejší a rozpoznateľnejší na večierku alebo zhromaždení, ktoré navštívite. Ak váš maznáčik nosí obyčajný starý nudný obojok, existuje šanca, že si ho ľudia budú mýliť s inými psami, čo by mohlo viesť k problémom. Ak váš pes má na sebe chladný a zaujímavý kostým, ľudia si ich oveľa skôr zapamätajú a spoznajú.

Existuje tiež veľa praktických výhod psích halloweenských kostýmov. Napríklad, ak je váš pes oblečený ako hotdog, je menej pravdepodobné, že ho zožeriete! Ak je váš pes obzvlášť agresívny alebo sa všeobecne bojí iných zvierat, potom vám môže pomôcť pohodový kostým, keď sa s nimi stretávate s novými priateľmi.

Na čo by ste si mali dať pozor pri rozhodovaní o kostýme?

Pri kúpe kostýmu pre domácich miláčikov je potrebné vziať do úvahy veľa faktorov. Tieto faktory sa môžu mierne líšiť v závislosti od toho, aký typ domáceho maznáčika máte a koľko chcete minúť. Jednou z najdôležitejších vecí, na ktoré si treba dať pozor, je veľkosť kostýmu. Mal by byť dostatočne veľký, aby sa do neho váš miláčik pohodlne zapadol, alebo dokonca trochu malý, aby zostal zapnutý bez toho, aby spadol.

Ďalšou dôležitou vecou, ​​ktorú je potrebné vziať do úvahy, je materiál, z ktorého je vyrobený. Ak je vaším domácim miláčikom menšie domáce zviera, napríklad mačka alebo fretka, mali by ste sa uistiť, že kostým je mäkký a pružný, aby neobmedzoval pohyb zvieraťa. Ak je váš miláčik väčšie plemeno psov, budete mať na výber z tvrdších materiálov, ako je bavlna alebo polyester.

Je tiež dôležité vziať do úvahy, aké ľahké je kostým obliecť a vyzliecť. Môže to znieť ako dané, ale existujú kostýmy domácich miláčikov, ktoré vyzerajú rozkošne, ale sú príliš zložité na obliekanie alebo príliš trápne na vzlietnutie, keď váš miláčik potrebuje použiť toaletu. Mali by ste tiež premýšľať o tom, aké ľahké bude vidieť vášho domáceho maznáčika, keď bude mať na sebe kostým. Ak máte napríklad čierneho psa, budete sa chcieť uistiť, že sa v kostýme nestratia v mori neviditeľnosti.

Kostýmy pre domácich miláčikov určite nie sú nevyhnutné, pokiaľ ide o večierky, ale môžu pomôcť zmeniť takúto párty na skvelú. Sú obľúbené najmä pre milovníkov domácich miláčikov, ktorí jednoducho nemôžu odolať chlpatým tváram svojich štvornohých priateľov.

Ďalej nájdete niekoľko nápadov, ktoré boli zostavené pre psy, mačky, fretky a dokonca aj pre kone. Pamätajte, že kostýmy pre domáce zvieratá môžu byť použité po celý rok, takže ak si ich pre svojho miláčika vyberiete, nevyjde nazmar, aj keď ho tento Halloween nepoužívate.

Duchový kostým pre psov

Biela je tradičná strašidelná farba a pre psov existuje veľa rôznych duchovných kostýmov. Duchovia, ktorých vidíte v televízii, sú často priehľadní, ale tohto efektu je u kostýmov domácich miláčikov veľmi ťažké dosiahnuť, takže si budete musieť vystačiť so svojím psom, ktorý má na sebe bielu tuniku.

Tekvicový kostým pre psov

Kostým tekvice je ďalšou klasickou možnosťou. Len sa uistite, že máte správnu veľkosť a štýl tekvice pre plemeno vášho psa. Ak vlastníte malého psa, ako je Yorkshirský teriér alebo čivava, mala by to urobiť malá tekvica. Pre väčšieho psa ako napríklad labradori a nemeckí ovčiaci, budete musieť nájsť a kúpiť tekvicu v plnej veľkosti, aby ste mohli zakryť ich telo.

Kostým pre mačky / čierne mačky pre psov

Každý vie, že mačka je na Halloween obľúbenou voľbou domáceho maznáčika. Mačací kostým je pravdepodobne najľahšie nájsť a vyžaduje si iba kúpu uší a chvosta. Niektoré dokonca prídu s malou košeľou, ktorá má vpredu potlačený motív bielej mačky.

Pavúkový kostým pre psov

Najdôležitejšou súčasťou kostýmu pavúka je osem nôh a telo, takže tu budete musieť byť kreatívni, ak vlastníte psa, pretože väčšina kostýmov nie je k dispozícii vo viacerých veľkostiach, pretože sú vyrobené pre deti. Vždy si môžete kúpiť veľký odev pre dospelých a potom si zaobstarať niekoľko pavúkov na hračky, ktoré si môžete pripnúť na košeľu svojho psa. Len dávajte pozor, aby váš pes nejedol ani jedného z pavúkov!

Halloween kostým koňa

Pre kone nie je k dispozícii toľko kostýmov pre domácich miláčikov, ale vždy by ste sa mohli uchýliť k tomu, že svojho koňa oblečiete do jasných farieb a potom si na svoje boky nakreslíte pomocou farby na tvár niekoľko strašidelných vzorov.

Existuje iba niekoľko návrhov, ktoré môžete použiť ako začiatok pri tohtoročnom výbere kostýmu domácich miláčikov. Je dôležité zvoliť taký kostým domáceho maznáčika, ktorý zodpovedá veľkosti a tvaru tela vášho domáceho maznáčika. Pamätajte, že kostýmy domácich miláčikov nie sú určené na dlhodobé nosenie, takže nenechajte svojho psa v kostýme celú noc, pretože by sa mohol prehriať. Nezabudnite tiež zvoliť kostým domáceho maznáčika, ktorý je pohodlný a nebráni videniu vášho domáceho maznáčika.

Halloween je pre ľudí aj domácich miláčikov veľmi zábavný, ale je dôležité, aby sa naše domáce zvieratá nenechali príliš nudiť alebo aby sa dostali k nepleche, ktorá môže byť nebezpečná. Jednoduchý kostým pre domácich miláčikov by mal stačiť a tento Halloween by mal vášho psa (a mačku) potešiť.

Mačacie kostýmy na Halloween

Je to znova ročné obdobie a to znamená, že je čas, aby všetci ghulovia a duchovia, čarodejnice a škriatkovia vyšli a zahrali si. Ľudia sa vždy radi obliekajú na Halloween, tak prečo zapojiť aj svoju mačku? Aj keď možno nenájdete svoju mačku ochotnú nosiť typický typ kostýmu, aký by ste očakávali, sú tu niektoré, z ktorých si môžete vybrať, aj keď ich vaša mačka nechce nosiť. Táto príručka sa zameriava na niektoré z rôznych možností kostýmov, ktoré máte pre svoju mačku tento Halloween.

Masky pre mačky

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako dostať mačku do kostýmu, je kúpiť jej masku. Existuje veľa rôznych druhov mačacích masiek, ktorých cena sa môže pohybovať v závislosti od typu, ktorý kupujete. Jedným z najobľúbenejších druhov masiek budú tie, ktoré pripomínajú mačaciu tvár. Sú vyrobené z tvrdého materiálu a zakrývajú hornú polovicu tváre vašej mačky a vyzerajú ako polomaska. Výhodou tohto typu masky je, že je z nej dobre vidieť a vaša mačka by mala byť schopná pohodlne sa pohybovať počas nosenia.

Ďalšou populárnou voľbou je celá maska ​​na tvár. Jedná sa o celú masku, ktorá zakryje hornú polovicu hlavy vašej mačky a tiež spodnú polovicu. Vaša mačka bude schopná vidieť z očí, ktoré sú zvyčajne vystrihnuté. Výhodou tejto masky je, že pokrýva najväčšiu plochu za najmenšie náklady. Nevýhodou je, že vaša mačka nemusí byť z tejto masky veľmi dobre viditeľná, takže ich neustále sledujte.

Existujú aj niektoré mačacie masky, ktoré zakrývajú aj ich telo. Budú pripomínať celotelový oblek a zakrývajú hlavu, predné nohy, telo a zadné nohy. Výhodou je, že vaša mačka bude môcť v obleku chodiť a dokonca aj mňaukať. Nevýhodou je, že sú drahšie a niekedy je ťažké ich nájsť.

Ďalšou alternatívou je nechať svoju mačku radšej nosiť oblečenie ako masku alebo kostým. Existuje veľa rôznych druhov košieľ a svetrov, ktoré si môžete na svoju mačku obliecť. Môžu sa pohybovať od malých mini šiat typu tutu až po kompletný oblek typu Santa, vďaka ktorému bude vaša mačka vyzerať ako malé mačiatko Father Christmas. Existuje veľa rôznych druhov mačacích košieľ a svetrov, ktorých cena sa môže pohybovať v závislosti od zvoleného štýlu a značky. Na druhej strane, nie všetky mačky budú tolerovať nosenie týchto druhov oblečenia a možno budete musieť vyskúšať niekoľko rôznych, kým nájdete tú, ktorú vám vaša mačka umožní obliecť si ich.

Pri výbere kostýmu pre vašu mačku sa chcete ubezpečiť, že to bude niečo, čo bude mať na sebe pohodlné nosenie, a nie niečo, čo bude pre ňu príliš obmedzujúce. Tiež sa chcete ubezpečiť, že si nevyberiete niečo, čo by im škodilo, keby sa toho na niečom chytili. Napríklad, ak si pre svoju mačku vyberiete celotelový kostým, pravdepodobne sa budete chcieť vyhnúť čomukoľvek s obručovou sukňou alebo podobným predmetom, pretože by sa im mohlo ľahko zachytiť na krku a uškrtiť. Môže byť tiež dobrý nápad vyhnúť sa všetkému, čo je vyrobené z akýchkoľvek druhov dlhých prameňov alebo tenkých pásikov, ako sú priadze alebo pozlátka, pretože by sa ľahko mohli omotať okolo ich nôh alebo krku.