ako na to?

Ako vyblednúť čierne džínsy?

V minulosti panovalo veľa názorov na to, ako vyblednúť čierne rifle. Existuje niekoľko metód, ktoré možno použiť na vyblednutie čiernych džínsových džínsov. Nie je však ľahké urobiť správnu vec, keď máte rôzne nápady, ako vyblednúť čierne rifle. Možno si myslíte, že váš nápad bude fungovať dobre, ale neskôr môže iná osoba povedať niečo iné o svojom názore. Musíte sa teda rozhodnúť, čo je pre vás najlepšie.

Existujú dva typy spôsobov, ako vyblednúť čierne džínsy: 1) Ako na to sami (Rada: Toto doma neskúšajte!) 2) Ako na to s profesionálnym poskytovateľom služieb (Rada: Najprv si pozrite tieto služby) .

1) TIP – Ak to chcete urobiť sami, potom čítajte ďalej!

Ak to chcete urobiť sami, potom čítajte ďalej. Tu je jednoduchý spôsob, ako vyblednúť čierne džínsy:

Krok 1: Vezmite svoje staré džínsy a umyte ich asi 5 minút v studenej vode. Nechajte ich potom zaschnúť. Krok 2: Teraz položte trochu bavlnenej látky na obe nohavice nohavíc a nechajte ju tam niekoľko hodín alebo dokonca dní, kým nie sú úplne vysušené.

Keď skončíte, rifľové nohavice budú mať vyblednuté čierne sfarbenie a mali by vyzerať ako staré džínsy, ktoré by ste bežne našli v obchode so zmiešaným tovarom alebo u susedov.

2) TIP – Ak to chcete urobiť s profesionálnym poskytovateľom služieb, vyskúšajte tieto možnosti!

Ak to chcete urobiť s profesionálnym poskytovateľom služieb, máte tu niekoľko možností.

Možnosť č. 1: Choďte do obchodu so zľavou a kúpte si pár vyblednutých čiernych rifľových džínsov

Možnosť č. 2: Choďte do obchodu s oblečením a požiadajte o vyblednuté čierne riflové džínsy

Možnosť č. 3: Spýtajte sa svojich priateľov, či poznajú nejaké miesta, ktoré sa špecializujú na vyblednuté čierne riflové džínsy (možno si ich budete musieť kúpiť ako večeru, ak na to budú!)