ako na to?,  Kuchyne

Ako toastovať chlieb bez hriankovača?

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je pripraviť si chlieb. Musíte mať nejaký chlieb s kôrkou. Napríklad ak pripravujete toast na pizzu, musíte použiť celozrnný chlieb. Ak pripravujete francúzsky toast, musíte použiť biely chlieb. Môžete dokonca vyskúšať použiť ražný alebo špaldový chlieb.

Budete musieť predhriať mikrovlnnú rúru. Najskôr vypnite napájanie a odpojte všetky ostatné spotrebiče od steny.

Po ochladení mikrovlnnej rúry môžete dvierka odstrániť. Môžete to urobiť tak, že ho odskrutkujete zvnútra, zdvihnete ho z pántov a potom ho vyberiete z montážnych konzol.

Ďalej by ste mali do rúry vložiť tanier, misku alebo misku na mikrovlnnú rúru. Mal by byť schopný pojať všetok chlieb, ktorý potrebujete na toast. Veľkosť by mala byť dostatočne veľká, aby na ňu chlieb mohol ležať.

Vložte svoj chlieb do bezpečnej misky, misky alebo riadu. Uistite sa, že medzi všetkým je aspoň jeden palec priestoru. Teraz môžete dvierka rúry na jedlo zasunúť späť na svoje miesto.

Teraz môžete stlačiť štartovacie tlačidlo mikrovlnnej rúry a začať opekať svoj chlieb. Je veľmi dôležité, aby ste počas používania rúry nestáli ďalej. Dbajte na to, aby ste sa nič nedotkli rúry na pečenie alebo vonkajšej strany dvierok, kým všetko poriadne nevychladne.

Po ukončení opekania môžete tanier alebo misu opatrne vybrať z rúry.

Potom, čo všetko vychladne, môžete teraz otvoriť a vychutnať si toastový chlieb. Predtým, ako mikrovlnnú rúru použijete na varenie alebo ohrievanie iného, ​​nezabudnite ju vyčistiť.

Takto sa opeká chlieb v mikrovlnnej rúre. Po vykonaní tohto návodu si budete môcť pripraviť výživné a sýte raňajky bez straty energie. Túto príručku môžete tiež použiť na prípravu výživného občerstvenia, ktoré vám určite spestrí deň.

Ako urobiť rýchly a ľahký toast na pizzu:

Budete potrebovať nasledovné:

-1 krajec chleba

  • 2 lyžice paradajkovej omáčky

-1 polievková lyžica strúhaného syra Mozzarella

-1 polievková lyžica nakrájaného feferónky

  • 2 čajové lyžičky masla
  • mikrovlnnú rúru, misku alebo misku

Budete potrebovať tanier, ktorý je buď vhodný do rúry, alebo vhodný na mikrovlnné použitie.

Najskôr vložte maslo do taniera, misky alebo misky a vložte do mikrovlnnej rúry na tridsať sekúnd vysoko. Potom ho môžete miešať, aby ste sa uistili, že je úplne rozpustený.

Ďalej vložte plátky chleba do taniera, misky alebo misky maslovou stranou dole. Teraz natrieme paradajkovú omáčku na vrchný krajec chleba. Potom na jednu jeho polovicu vložte strúhaný syr Mozzarella. Nakoniec vložíme feferónkové plátky na druhú polovicu.

Teraz vložte misku do mikrovlnnej rúry a zahrejte ju na dvadsať sekúnd na maximum. Potom misku otočte a zohrejte ju na ďalších desať až dvadsať sekúnd.

Na záver si môžete vychutnať svoj rýchly a ľahký toast s paradajkovou omáčkou, syrom Mozzarella, feferónkami a maslom.

Takto sa pripravuje toast na pizzu. Po vykonaní tohto sprievodcu si budete môcť vychutnať chutné občerstvenie, ktoré je sýte aj výživné. Túto príručku môžete použiť aj na prípravu chutných raňajok.

Ako urobiť cesnakový chlieb:

Budete potrebovať nasledovné:

-2 krajce čerstvého chleba. Je lepšie, aby boli plátky silné a mierne zatuchnuté.

-1 strúčik cesnaku

-2 lyžice masla

-pepper (voliteľné)

Najskôr predhrejte rúru na 300 stupňov Fahrenheita. Potom by ste mali strúčik cesnaku rozbiť na dve polovice a potrieť ním krajce chleba.

Ďalej vložíme chlieb a cesnak do rúry, aby sa hriankovali až na desať minút. Potom vyberte, pridajte maslo a korenie (ak je to žiaduce) a pochutnajte si!

Takto sa vyrába cesnakový chlieb. Po vykonaní tohto sprievodcu si budete môcť vychutnať skvelú prílohu, ktorá doplní veľa jedál. Túto príručku môžete použiť aj na prípravu cesnakového toastu.

Ako urobiť rýchle a ľahké hummusové občerstvenie:

-1 plechovka fazule garbanzo (tiež známa ako cícer)

  • 2 polievkové lyžice tahini

-2 lyžice citrónovej šťavy

-olivový olej

Pre tento recept budete potrebovať kuchynský robot alebo mixér.

Najskôr cícer scedíme a opláchneme. Potom ich vložte do kuchynského robota alebo mixéra. Ďalej pridajte pastu tahini, citrónovú šťavu a 1/3 šálky vody. Potom zmes miešajte, až kým nebude hladká. Ak je zmes príliš hustá, môžete do nej pridať 1 až 2 lyžice vody.

Na záver môžete hummus pokvapkať malým množstvom olivového oleja a vychutnať si.

Takto sa dá pripraviť rýchle a ľahké humusové občerstvenie. Po vykonaní tohto sprievodcu si budete môcť vychutnať lahodné a výživné občerstvenie. Túto príručku môžete použiť aj na prípravu prílohy.

Ako urobiť rýchly a ľahký hnedý chlieb:

Budete potrebovať nasledovné:

-6 lyžíc pšeničnej múky

-6 lyžíc kukuričnej múky

-1 1/2 čajovej lyžičky prášku do pečiva

-1 lyžička soli

-2 lyžice bieleho cukru

-1 vajce

-1 1/4 šálky cmaru

Budete potrebovať misku, šľahač a rúru na pečenie, ktorá je predhriata na 400 stupňov Fahrenheita.

Najskôr by ste mali do misky preosiať prášok do pečiva, soľ, múku a cukor. Potom urobte studňu uprostred suchých ingrediencií