ako na to?

Ako skladovať potraviny?

Svet je plný lacných riešení na skladovanie potravín. Ak si nedáte pozor, mohli by ste skončiť s pokazeným jedlom alebo ešte horšie s plesňou. Možno ste počuli o tom, ako niektoré spoločnosti predávajú svoje výrobky za diskontné ceny a potom ich predávajú ďalej za vyššie ceny. Ale čo keby som ti povedal, že existuje aj iná cesta? Čo keby som vám povedal, že existuje veľa ďalších spôsobov, ako ušetriť peniaze, pokiaľ ide o skladovanie potravín?

Hovorím o Insanely Easy Kitchen Storage (alebo jednoducho „EASY“). EASY je značka lacných plastových obalov, ktoré majú rôzne veľkosti. Sú vyrobené z polystyrénu a ľahko sa čistia. To znamená, že po každom použití nemusíte tráviť čas čistením nádob, čo vám šetrí peniaze!

Čo robí EASY tak skvelým? V prvom rade sú veľmi cenovo dostupné. Po druhé, sú vhodné do umývačky riadu. Po tretie, sú opakovane použiteľné! A štvrté zo všetkých … sú recyklovateľné! Čo to teda znamená presne? Ak vyhodíte jeden kontajner EASY, získate dva nové! Aké je to super ?!

Teraz vám poviem, prečo si myslím, že tieto kontajnery sú úžasné. Najskôr sa poukladajú do seba. To znamená, že môžete ušetriť veľa miesta! Ak máte malú kuchyňu ako ja, pomôže vám každý kúsok ušetreného miesta! Po druhé, prichádzajú v mnohých rôznych veľkostiach. Či už teda chcete uložiť niečo veľké alebo malé, máte šťastie.

V skutočnosti je EASY v toľkých rôznych veľkostiach, že vám ich ani nejdem vymenovať. Namiesto toho ti to ukážem!

Tu je iba NIEKTORÝCH z rôznych kontajnerov, ktoré mám:

  • Veľká nádoba (veľkosť 4 pohárov)
  • Stredná nádoba (veľkosť 2 šálok)
  • Stredná nádoba (veľkosť 2,5 šálky)
  • Malá nádoba (veľkosť 1 šálky)
  • Malá nádoba (veľkosť 0,5 šálky)

Áno, čítate to správne. Existuje dostatočne malá nádoba, do ktorej sa zmestí 0,5 šálky hrášku! Zvyčajne by som si nikdy nekúpil niečo také malé, ale jedného dňa som bol v obchode s potravinami a oni tieto nádoby rozdávali zadarmo! (Boli poškodené pri preprave). Takže teraz používam tento kontajner na ukladanie mojich Q-tipov.

Páčilo sa vám teda to, čo ste videli? Viem, že som to urobil. Teraz vám poviem, kde môžete zohnať vlastnú súpravu kontajnerov EASY.

Šialene ľahké skladovacie kontajnery

Ako som už spomenul vyššie, nádoby EASY sú vyrobené z polystyrénu, čo znamená, že sú veľmi ľahké. (To je obzvlášť užitočné, ak máte problémy s chrbtom!) V skutočnosti sada piatich malých nádob váži iba 1 libru! Vďaka tomu sa s nimi ľahko manipuluje, aj keď máte artritídu alebo iný problém s koordináciou rúk.

Súpravu 5 malých nádob môžete získať už za 5,99 dolárov. (Ak nakupujete na Amazone, môžete ich lacnejšie získať vďaka ich super šetriču zásielky). Každý kontajner má rozmery 2,75 ″ x 1,75 ″ x 1,5 ″ (to sú rozmery pre všetky malé kontajnery). Veľký kontajner má veľkosť 4 šálok a má rozmery 3,25 ″ x 3,25 ″ x 2,5 ″. Nádoby by sa teda mali hodiť do väčšiny štandardných skriniek.

Kontajnery EASY sa vyrábajú v Malajzii a neobsahujú BPA. Sú veľmi odolné a dajú sa používať veľmi dlho, pokiaľ sa s nimi správne zaobchádza. Spoločnosť v skutočnosti navrhuje, aby ste tieto nádoby umývali ručne, ale ja som ich mnohokrát vložil do umývačky riadu bez negatívnych účinkov!

Takže to máte: lacný a ľahký spôsob skladovania potravín doma!