Dom a Záhrada

Ako si vyrobiť falošný gril

Gril je kovová konštrukcia, ktorá sa používa na varenie jedla na otvorenom plameni. K dispozícii je veľa druhov grilov, ale všetky majú jednu spoločnú vlastnosť – sú vyrobené z ocele alebo hliníka a zvyčajne majú tvar kužeľa s rukoväťou v hornej časti. Dodávajú sa v rôznych veľkostiach a tvaroch podľa toho, aký druh jedla chcete jesť. Niektoré sú navrhnuté tak, aby pojali iba jeden druh jedla, zatiaľ čo iné môžu obsahovať viac druhov.

Najobľúbenejším typom grilu je gril, čo je v podstate veľká plochá panvica, ktorá sa ohrieva na otvorenom plameni. Medzi ďalšie typy patrí holandská rúra (panvica z hlbokej liatiny), francúzsky lis na kávu (elektrický hrniec na kávu) a dokonca aj mikrovlnná rúra (ktorá využíva mikrovlnné rúry). Nazývajú sa „grillz“, pretože sú často plnené mäsom, zeleninou a inými potravinami.

Cena Grillzu sa môže pohybovať od niekoľkých dolárov do niekoľkých stoviek dolárov. Niektoré sú vyrobené z dreva, niektoré sú plastové a niektoré sú z nehrdzavejúcej ocele. Údržba všetkých z nich môže byť nákladná, ak ich nebudete udržiavať čisté a dobre udržiavané.

Príprava falošného grilu môže byť veľmi drahá a tvrdá práca!

V niektorých mestách je nezákonné vlastniť gril, ktorý nie je pripevnený k vášmu domu. Úrady sa obávajú, že ak by príliš veľa ľudí malo prenosné grily, nechali by ich na svojich trávnikoch, ktoré by za suchého počasia mohli založiť oheň. Ak chcete prenosný gril a zaujímajú vás náklady alebo práca pri výrobe falošného grilu, môžete si kúpiť malý keramický model vo väčšine obchodov, ktoré predávajú kuchynské potreby. Spravidla sú veľmi lacné a nájdete ich v obchodoch ako Target alebo K-mart.

Medzi ďalšie typy grilov, ktoré si môžete pripraviť bez toho, aby ste ich sami zvárali alebo platili spoločnosti, ktorá to za vás urobí, patria:

  • Grilovacie grily „Hibachi“: Tieto malé grily vyrobené v Japonsku je možné umiestniť na okraj stola a použiť ich ako vonkajší gril. Sú dostatočne malé na nosenie a dajú sa použiť na varenie jedla na cestách.
  • Hriankovacie pece: Môžu sa používať ako provizórne vonkajšie grily, najmä ak v spodnej časti vyrezáte otvor pre únik dymu a tepla. (Zistíte, že keď to použijete týmto spôsobom, bude vám jedlo trvať dlhšie, ale bude to šťavnaté a jemné, keď bude hotové.
  • Woky: Niektoré woky majú ploché dno, aby ich bolo možné umiestniť na sporák, ale wok s plochým dnom si môžete ľahko kúpiť vo väčšine obchodných domov, ak ho chcete použiť ako vonkajší gril. Varenie jedla bude pravdepodobne trvať trochu dlhšie, ale bude to veľmi autentické.

Príprava falošného grilu nemusí byť drahá. Stačí nájsť spôsob, ako to dosiahnuť v rámci vášho rozpočtu, a jedlo zjete z domáceho grilu, skôr ako sa nazdáte.

Falošné bling grillzové myšlienky

Vyzerajú falošné grily skutočne? Zatiaľ som nijaké neskúšal, ale počul som o nich veľa dobrých recenzií. Zdá sa, že každý má rád vrúbkované tie, ktoré vyrába spoločnosť šterlingov.

Viac informácií o falošných griloch nájdete na tejto stránke.

Falošný gril je vynikajúci spôsob, ako na grile vyzerať ako gril, bez nutnosti platiť stovky dolárov za grily na mieru. Môžu byť tiež použité, ak potrebujete vymeniť niektoré zo svojich starých grilov, ktoré sa mohli poškodiť alebo stratiť.

Ak radi vyčnievate z davu, potom sú falošné grily určite pre vás. Teraz si môžete dať koláč a zjesť ho tiež!

Recenzie na falošný bling grillz

Vyskúšal som niekoľko rôznych druhov, ktoré sú momentálne na trhu, a dám vám o nich svoj úprimný názor. Dúfam, že vám to pomôže pri výbere toho, čo kúpiť.

Prvé, ktoré som dostal, boli vyrobené spoločnosťou sterling life. Boli z nehrdzavejúcej ocele a mali vrúbkovaný dizajn, aby vyzerali, akoby boli zaliate v hornej časti mojich zubov.

Skúšal som pomocou klieští, ktoré som dostal so sebou, ohnúť ich do oblúku, ktorý zodpovedal tvarom mojich zubov, ale ukázalo sa mi to príliš ťažké pre mňa samého, najmä preto, že som nechcel riskovať ich zlomenie alebo roztrhnutie .

Nakoniec som ich vzal k miestnemu klenotníkovi a nechal ich ohnúť do správneho tvaru pre zuby. To ma stálo ďalších desať dolárov, ale stálo za to, aby som ich nezničil alebo aby som sa pri ich ohýbaní nezranil.

Keď ich nechali ohnúť do správneho tvaru, vyzerali na mojich zuboch veľmi realisticky, ale mali tendenciu sčernieť na spodkoch, kde sa dotýkali môjho jazyka, ak som si ich po každom jedle nevyčistil. To nie je nezvyčajné ani pri bežných zátvorkách, takže som sa tým príliš nezaoberal.

Ďalšie, ktoré som dostal, boli tiež z nehrdzavejúcej ocele a mali plochý dizajn, na ktorom neboli vôbec vrúbkované hrany. Mali tiež zaoblené hrany, takže sa nosili pohodlnejšie ako šterlingový šerm.

Keď som ich nosil, na spodku nesčerneli a tiež neboli také ťažké. Toto sú asi moje najobľúbenejšie zo všetkého, čo som doteraz skúšala.

Tiež som počul dobré veci o grile vyrobenom pomocou invisi-braces. Vyzerajú ver y podobné šterlingovým životom, ale sú cenovo oveľa lacnejšie. Nie sú z pevnej nehrdzavejúcej ocele, ako je napríklad šterlingový životný gril, takže to môže pre niektorých ľudí predstavovať problém.

Ďalšie, ktoré som dostal, boli šterlingové grily, ktoré vyzerali ako z nehrdzavejúcej ocele, ale boli na nich modrý keramický povrch. Myslel som si, že to vôbec nepoškodí alebo nezčernie, ale mýlil som sa.

Po zjedení určitých jedál a nápojov mi stále sčerneli jazyk. Boli tiež bolestivejšie ako gril z nehrdzavejúcej ocele a mali tendenciu robiť moje zuby tiež citlivejšie.

Sú tiež drahšie ako nerezové, takže pokiaľ nemáte peniaze na spálenie, šiel by som s bežnými.

Posledný falošný gril, ktorý som dostal, bol tiež vyrobený spoločnosťou sterling life a bol na nich ružový keramický povlak. Vôbec mi nesčerneli jazyk, ale všimol som si, že jedlo a pitie by niekedy uviazli v štrbinách, čo bolo veľmi nepríjemné.

Tiež som si všimol, že povlak sa začal opotrebovať potom, čo som ich mal iba mesiac. Vďaka tomu mi po chvíli zmenili jazyk na čierny a vyzerali tiež naozaj škaredo, pretože ste videli kov pod ružovou keramikou.
Boli tiež o niečo drahšie ako bežný gril z nehrdzavejúcej ocele, takže tieto by som rozhodne vôbec neodporúčal.

Keď to celé zhrniem, povedal by som, že ak si chcete kúpiť gril, choďte s tými z nehrdzavejúcej ocele do šterlingov. Stoja o niečo viac ako lacné, sú však jednoznačne najkvalitnejšie a vydržia oveľa dlhšie.

Dúfam, že to pomôže každému, kto chce kúpiť gril alebo si nejaké kúpil a nie je s nimi spokojný, ako som bol spočiatku.