ako na to?

Ako si nájsť upratovaciu službu?

Upratovanie domu je druh domáceho kutilov alebo renovácie, ktorý zahŕňa odstránenie nečistôt a prachu z obydlia a ich nahradenie čerstvým čistým materiálom K dispozícii je mnoho druhov čistiacich prostriedkov pre domácnosť, vrátane tých, ktoré sa používajú na komerčné účely (napr. Hotely) a tých, ktoré sa používajú pre osobné domy. (Napr. Vlastné).

Prečo si vybrať upratovaciu službu blízko?

Dôvod, prečo by ste sa mohli rozhodnúť najať upratovačku v domácnosti, je ten, že budú robiť nejaké úlohy, ktoré by obvykle vyžadovali odborníka, ale za zlomok ceny. Z dlhodobého hľadiska vám dokonca môžu ušetriť peniaze! Ak máte nejaké špeciálne požiadavky alebo požiadavky, potom je to miesto, kde musíte ísť na upratovacie služby blízko mňa. Získate nielen najlepšiu cenu, ale tiež získate prácu špičkovej kvality.

Koľko stojí upratovanie domu?

Môžete očakávať, že budete platiť kdekoľvek medzi 20 až 100 dolármi za hodinu v závislosti na tom, aký druh upratovacie služby chcete. Niektoré spoločnosti ponúkajú upratovanie zadarmo, ak strávite určitú dobu prác. Napríklad, ak strávite 2 hodiny prác v miestnosti, po dokončení práce vám dá šek na 10 $. Iné upratovacie služby ponúkajú služby “hĺbkového čistenia”, ktoré môžu stáť viac ako 100 $ v závislosti na veľkosti vášho domu.
Kto sú domáce čističe v mojom okolí?

Väčšina spoločností najíma svojich zamestnancov lokálne v oblasti, kde chcú pôsobiť. To znamená, že všetci ich zamestnanci budú oboznámení s mestom a ľuďmi, ktorí v ňom žijú. To im tiež pomáha zaistiť, aby odvedená práca bola kvalita, ktorú zákazníci očakávajú a na ktorú sa spoliehajú. Ak nájdete dobrú spoločnosť, mali by ste vidieť vždy rovnaké ľudí zakaždým, keď prídu do práce, čo môže byť veľmi užitočné, keď sa navzájom poznáte.

Riziká najímanie domácich čističov v mojom okolí:

Jediným skutočným rizikom pri najímaní čističov domov je to, že môžu poškodiť niektoré z vašich cenností, ale tomu sa dá ľahko zabrániť jasným označením všetkého. Dobrá spoločnosť by mala byť schopná bez problémov vyhovieť vašim potrebám. Tiež nemusí byť k dispozícii v krátkej dobe (napr. Ak potrebujete vykonať upratovanie na poslednú chvíľu), ale väčšina spoločností má pre tieto príležitosti pohotovostný zamestnanca.

Čo by ste mali hľadať v čističi domu


Rovnako ako u väčšiny upratovacích spoločností tam nie sú všetky vytvorené rovnocenné. Aby ste sa uistili, že za svoje peniaze dostanete to najlepšie, je dôležité, aby ste pri výbere svojej spoločnosti postupovali podľa niekoľkých jednoduchých krokov. Najprv by ste mali najprv požiadať o bezplatnú ponuku (ktorá by mala byť ľahko dostupná online), než si najmete akúkoľvek spoločnosť. Táto ponuka by mala presne popisovať, čo za svoje peniaze dostávate. Malo by tiež poskytnúť časový rámec, v ktorom bude úloha dokončená, aby ste presne vedeli, kedy ich môžete očakávať.

Po druhé, nikdy si nenajímejte spoločnosť, ktorá neponúka kontrolu ani záruku spokojnosti. To znamená, že ak nie ste s prácou spokojní, môžete získať plnú náhradu. Žiadna renomovaná upratovacia spoločnosť by vás nikdy nemala zbaviť tohto práva.

Po tretie, vždy skontrolujte online recenzie. Tomuto typu práce sa venujú rôzne weby s recenziami (napr. Yelp, zoznam angies). To vám povie, čo si ostatní ľudia myslia o spoločnosti, ktorú si myslíte o prenájme. Takisto stojí za to sa opýtať svojich priateľov a rodiny, či poznajú nejaké spoločnosti, ktoré v minulosti využili s dobrými výsledkami.

Nakoniec sa uistite, že máte všetko písomne! Zaistite, aby všetky podrobnosti dohody boli jasne uvedené v zmluve. To by malo zahŕňať cenu, presné služby, ktoré dostávate, prípadné zľavy alebo špeciálne ponuky, ktoré by ste mohli získať, kedy má byť zaplatená platba, a storno podmienky. Ak nie je v zmluve niečo zahrnuté, nie je to vymáhateľné súdnou cestou. Bez písomnej zmluvy nemáte žiadny dôkaz, že ste si ich dokonca najali.