ako na to?

Ako si môžete sami opraviť netesný faucet?

Najotravnejším problémom vo vašej domácnosti je pravdepodobne deravý faucet. Možno ste vyskúšali všetko, aby ste to napravili, ale zdá sa, že nič nefunguje dobre. Ak neviete, ako opraviť netesný faucet, musíte si najskôr prečítať tento článok a potom pokračovať.

Ako opraviť netesné faucety?

Ak nechcete minúť príliš veľa peňazí na vyriešenie problému sami, môžete si najať odborníka, ktorý to urobí za vás. Ak je však problém skutočne vážny, môže sa vám oplatiť zamestnať inštalatéra.

Možno si myslíte, že nemáte inú možnosť, ako zaplatiť niekomu inému problém vyriešiť. Existuje však veľa vecí, ktoré môžete urobiť sami doma bez toho, aby ste platili komukoľvek inému. Predtým, ako sa rozhodnete, či zavolať inštalatéra alebo nie, najskôr si problém vyskúšajte sami.

Možno budete musieť vypnúť prívod vody skôr, ako začnete pracovať na fauete. Ak neviete, ako na to, mali by ste hľadať hlavný prívod vody v domácnosti a vypnúť ho. Po dokončení práce na kohútiku môžete znova zapnúť prívod vody.

Môžete použiť špáradlo, skrutkovač alebo drôt na pichnutie do faucetu. Týmto spôsobom zistíte, či môžete uvoľniť všetky nečistoty a nečistoty, ktoré spôsobujú únik. Ak to nefunguje, možno budete musieť rozobrať faucet, aby ste sa dostali k obalovému materiálu vo vnútorných mechanizmoch faucetu.

Online nájdete užitočné príručky, ktoré vám krok za krokom ukážu, ako získať prístup k tomuto baliacemu materiálu a nahradiť ho novými. Možno budete tiež chcieť uverejniť otázku na fóre pre vylepšenie domácnosti, aby ste zistili, či nemá niekto iný skúsenosti s riešením tohto problému.

Ak sprievodca alebo fórum nepomôže, možno budete musieť rozobrať faucet a objednať preň novú kazetu. Baliaci materiál je zvyčajne súčasťou náplne, takže starú môžete ľahko vymeniť. Po výmene musíte faucet opäť zložiť a mal by byť nový ako nový.