ako na to?

Ako premýšľať nad novou kuchyňou?

Pri výbere malého nápadu na dizajn kuchyne musíte brať do úvahy veľa vecí. Musíte vziať do úvahy nasledujúce body:

1) Veľkosť vášho priestoru; nejde len o to, koľko máte miestnosti, ale aj o to, aký máte priestor. Ak máte malú kuchyňu s obmedzeným priestorom, potom bude veľkosť miestnosti jedným z najdôležitejších faktorov.

2) Váš rozpočet; Ak hľadáte niečo lacné, potom by sa vám nemuselo vyplatiť minúť peniaze na veľký kus nábytku, ako je jedálenský stôl alebo dokonca konferenčný stolík. Ak však chcete niečo podstatnejšie a nákladnejšie, potom môžu byť tieto položky nevyhnutné.

3) Koľko máš času? Máte rušný život? Potom by možno bolo lepšie minúť nejaké peniaze navyše na niečo, vďaka čomu bude váš domov vyzerať profesionálnejší.

4) Na aký typ človeka chcete urobiť dojem? Bude to niekto, kto má rád jednoduché vzory, alebo to bude niekto, kto chce o niečo viac ako priemerný kuchynský dekor?

5) Existujú nejaké ďalšie úvahy, ktoré prichádzajú do úvahy pri výbere malého nápadu na dizajn kuchyne?

Ako vidíte, pri navrhovaní malej kuchyne je potrebné brať do úvahy niekoľko faktorov. Nie je to také ľahké, ako to vyzerá, ale so správnymi nápadmi a inšpiráciami to dokáže každý. Ak hľadáte nápady na zdobenie malých kuchýň, ktoré určite zaujmú, potom ste na správnom mieste.

Nápady na zdobenie kuchyne: Malý kuchynský dekor a nápady na dizajn

Máte vo svojej kuchyni prázdnu stenu? Ak je to tak, tak prečo neskúsiť pridať do priestoru pekný obraz alebo umelecké dielo? Je to skvelý spôsob, ako zúžiť miestnosť a dosiahnuť, aby sa cítila viac osobná.

Lacné obrazy nájdete na miestnom blšom trhu alebo dokonca v garáži. Len sa uistite, že ak kupujete starší kus, dajte ho skontrolovať odborníkom-

Môžete tiež namaľovať nástennú maľbu na jednu zo svojich stien. Môže to trvať dosť času, ale určite to stojí za to, ak hľadáte projekt, ktorým strávite svoj voľný čas. Môžete dokonca zapojiť deti do tohto projektu, aby sa cítili viac súčasťou kuchyne.

Jedným zo spôsobov, ako môžete skutočne urobiť svoju kuchyňu úžasnou, je pridať nejaké police nad priestor pultu. Nielen, že miestnosť bude vyzerať o niečo väčšia, ale tiež vám umožní vystaviť niektoré z vašich obľúbených kuchynských predmetov, ako sú jedlá alebo kuchárske knihy.

Ďalšou možnosťou, ktorú by ste mohli zvážiť, je pridať tapetu na jednu zo svojich stien. Pokiaľ ide o tapety, existuje veľa rôznych možností. Nájdete niekoľko pekných prírodných scén alebo dokonca aj abstraktnejšie vzory. Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, pridanie tapety na prázdnu stenu okamžite urobí kuchyňu zaujímavejšou a domácejšou.

Ak chcete miestnosti dodať trochu farby, môžete skúsiť namaľovať nástennú maľbu na jednu zo svojich stien. Ak nie ste veľmi umelci, potom môžete zostať v niečom skutočne jednoduchom, ako je maľovanie niekoľkých kvetov na jednu zo stien alebo pridanie krajinnej scény.

K dispozícii sú tiež štítky, ktoré si môžete umiestniť na svoju stenu. Aplikujú sa veľmi ľahko a existuje veľa rôznych odrôd, takže určite nájdete niečo, čo sa vám páči. Môžete si zaobstarať také, ktoré vyzerajú ako starodávne symboly alebo geometrické tvary.

Ak sa chcete cítiť ako v oveľa väčšom priestore, môže to urobiť pridanie niektorých vysokých okien. Môžete to urobiť ešte o krok ďalej tým, že na parapet umiestnite malú rastlinu. To dodá miestnosti prirodzené svetlo a priestor sa bude cítiť otvorenejší.

Nápady na zdobenie kuchyne nájdete online alebo v časopisoch. Len sa uistite, že ste si vybrali niečo, čo vyhovuje vášmu osobnému štýlu. Ak máte radi moderný dizajn, potom je tu pre vás veľa možností.

Nech sa už rozhodnete pre kuchyňu čokoľvek, len si urobte čas a urobte to správne. Kuchyňa je jednou z dôležitejších miestností v dome, takže je nevyhnutné, aby sa vám páčilo, čo ste s ňou urobili. Vy a vaša rodina tu budete tráviť veľa času, takže je to útulné a pohodlné.