Ako pozerať TV na internete?
Internet,  Počítače,  Zábava

Ako pozerať TV na internete?

Ak máte niekedy málo času, pretože musíte pracovať na počítači, ale nevadí vám, ak by vám pri tom išli programy z okolitých krajín, tak vám ponúkam nápad, ako môžte na počítači pozerať niektoré programy a môžete pri tom pracovať.

1. krok:

Ako pozerať TV na internete?Na to, aby ste mohli túto televíziu online používať, si musíte stiahnúť jeden dôležitý doplnok pre váš prehliadač, pre vašu Mozillu. Ten doplnok sa volá TV-FOX. Môžete si ho stiahnuť TU. To vám nainštaluje lištu s možnosťami pre tento doplnok. Ak vám to náhodou ukáže, že zdroj je nedôveryhodný, tak sa toho nebojte. Dajte inštalovať, nič vám to do počítača škodné nestiahne. Ak áno, váš antivírus snáď včas zasiahne. POZOR: Inštalácia potrebuje reštartovať Mozillu, takže si prosím voperd uložte rozrobené veci, ak nejaké máte neuložené.

Ako pozerať TV na internete?2. krok:

Takže doplnok sa nám nainštaloval a vy ste museli reštartovať Mozillu. Teraz znova pustíte Mozillu, ale už so spomínanou lištou, ktorá našťastie neobsahuje nejaké obrovské reklamy a podobné zbytočné tlačítka, ako mnoho iných doplnkov. Teraz kliknete na modrý televízor a nájdete si na začiatok svoju krajinu, čo bude zrejme Slovensko (a možno Česko).  Potom sa vám zobrazí zoznam, z ktorého si vyberiete program, ktorý chcete pozerať. Následne sa vám otvorí akýsi druh prehávača, cez ktorý budete daný program pozerať.

Ak sa vám zobrazí upozornenie, že vám chýba flash player, tak opäť bez strachu kliknete na červený odkaz, ktorý vás prehodí na stránku, kde si ovládač stiahnete a nainštalujete.

Ak sa vám úspešne nainštaluje, tak reštartujete znova Mozillu a potom nanovo si vyberiete program. Teraz by sa už malo načítať vysielanie, rôzne dáta stiahnuť a potom sa už len spustí program a môžete konečne pozerať.

3. krok:

Teraz, keď už máte pustenú televíziu online, tak môžete pracovať a pozerať zároveň. Ja dúfam, že vám nebude vadiť, že pri niektorých programoch ta televízia vystupuje pred program ktorý používate. No dá sa to ľahko presunúť a pracovať ďalej.

Tak prajem Vám príjemné sledovanie pri práci!