Oblečenie

Ako natiahnuť zmenšenú mikinu?

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, keď chcete natiahnutú mikinu roztiahnuť, je vyzliecť. Uvidíte, že mikina je teraz veľmi pevná okolo vašich ramien a paží. Ak nie ste zvyknutí nosiť túto mikinu s kapucňou, potom vám môže byť nepríjemne zapnutá. Pravdepodobne budete mať ťažkosti s jej natiahnutím cez hlavu.

Ak sa chystáte nosiť takúto mikinu, musíte si s ňou ihneď urobiť pohodlie. Stiahnite si mikinu a noste ju ako bundu. Oblečte si ho, ako by ste si obliekli kabát. Ruky natiahnite hore cez hlavu a jednu ruku dajte cez rukáv. Väčšina ľudí tento proces sťažuje, ako je potrebné. Ďalej si ho oblečte ako košeľu.

Po natiahnutí ramienok mikiny teraz musíte natiahnuť telo mikiny. Začnite tým, že si ho oblečiete ako tričko. Akonáhle je mikina zapnutá, natiahnite si ju cez hlavu. Okolo pása by malo byť veľa ďalšieho materiálu. Ďalej chyťte spodnú časť mikiny a roztiahnite ju čo najviac môžete. V tejto polohe vydržte najmenej päť sekúnd, ale skúste ju vydržať desať sekúnd. Keď ste pozíciu držali najmenej päť sekúnd, pomaly látku pustite. Pružnosť látky by ju mala stiahnuť do pôvodnej polohy. Keď to urobíte päť alebo desaťkrát, oblečte si mikinu. Malo by byť oveľa jednoduchšie natiahnuť si mikinu cez plecia a ruky. Uvidíte, že je v ňom oveľa jednoduchšie pohybovať sa. Tento proces je možné opakovať toľkokrát, koľkokrát je to potrebné, až kým mikina pohodlne nezapadne.

Ako uvoľniť spodnú časť mikiny?

Pravdepodobne sa pri praní zmenšil váš spodný diel mikiny. Teraz je príliš krátky na to, aby ste si ho nechali zastrčený v nohaviciach. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je vyzliecť si mikinu. Ďalej potiahnite spodok mikiny čo najviac nahor a hore. Môžete si všimnúť, že sa zhlukuje v blízkosti pása. Budete to musieť urobiť, aby sa tkanina natiahla. Potom, čo ju natiahnete čo najviac, podržte natiahnutie najmenej päť sekúnd. Keď to urobíte, látku pustite. Malo by sa pomaly vrátiť do pôvodnej polohy. Zatiaľ čo sa látka vracia do svojej pôvodnej polohy, opakujte tento postup ešte päť alebo desaťkrát. Ak ste to urobili správne, látka by mala byť okolo pása voľná.

Ako natiahnuť polyesterovú mikinu?

Ak chcete vedieť, ako natiahnuť mikinu vyrobenú z polyesteru, budete si musieť mikinu najskôr vyzliecť. Všimnete si, že látka sa veľmi líši od bavlnenej mikiny. Väčšina polyesterových zmesí sa napína veľmi ťažko. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je obliecť si mikinu. Ďalej dajte ruky hore do vzduchu a vydržte v tejto polohe asi desať sekúnd. Kým sú vaše ruky hore, pokúste sa látku vykrútiť a vytiahnuť, ako sa len dá. Môžete si všimnúť, že sa to trochu predĺži. Skôr ako uvidíte výsledky, musíte to urobiť ešte najmenej päťkrát. Keď to urobíte päťkrát, zopakujte kroky jeden až štyri ešte raz. Ďalej si oblečte mikinu a všimnite si, že by mala sedieť oveľa lepšie.

Ak sa chcete touto metódou baviť, skúste si obliecť trochu príliš úzku košeľu s dlhým rukávom. Potom si oblečte polyesterovú mikinu a postupujte podľa pokynov vyššie. Keď budete hotoví, vaša košeľa s dlhým rukávom by mala sedieť oveľa lepšie.

Ako spútať svoju mikinu?

Existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste si chceli mikinu spútať. Mnoho ľudí to robí preto, lebo je to v súčasnosti módne. Mikiny s manžetami tiež zahrejú vaše zápästia. Zistíte, že sú teplejšie, ako keby ste mali ruky vo vreckách. Je to pravdepodobne preto, lebo látka zachytáva teplo vášho vlastného tela.

Ak chcete svoju mikinu spútať, musíte si ju najskôr obliecť. Uistite sa, že je kapucňa vzadu. Potom spodnú časť mikiny vyklopte nahor, až kým nedosiahnete požadovanú dĺžku. Po dokončení si oblečte podväzky alebo opasok, aby manžety neklesli.

Ako si odopnúť mikinu?

Ak by ste z svojej mikiny chceli urobiť obyčajnú košeľu, môžete to urobiť niekoľkými spôsobmi. Môžete jednoducho vytiahnuť spodnú časť košele a od tela, aby látka prirodzene padla. Mikinu môžete tiež obrátiť naruby, čo by malo spôsobiť aj to, že sa rukávy obrátia naruby. Potom jednoducho musíte stiahnuť spodnú časť mikiny a od tela, aby látka prirodzene padla.