ako na to?

Ako nájsť najlepšie hnojivo na trávnik

Ak hľadáte najlepšie hnojivá na trávnik, ste na správnom mieste. Nájdete tu zoznam najpopulárnejších značiek a ich produktov. Toto sú niektoré z najlepších hnojív na trávnik, ktoré sú dnes k dispozícii. Ak sa chcete dostať k produktom špičkovej kvality za prijateľné ceny, musíte si dať pozor na tieto výrobky!

Scotts Green Max (GMO)

Scotts GreenMax je jednou z najznámejších značiek na svete v oblasti produktov na starostlivosť o trávnik. Vyrábajú veľa rôznych druhov hnojív na trávnik vrátane vlastnej značky Scotts GreenMax. Ich sortiment zahŕňa všetko od organických úprav pôdy, ako je kompostovaný hnoj, cez tekuté zmesi ako Super Soil od Miracle Gro, až po prášky ako PowerMix od MiracleGro a oveľa viac!

MiracleGro (GMO)

MiracleGro je ďalšia známa značka vo svete produktov na starostlivosť o trávnik. Vyrábajú veľa rôznych druhov hnojív na trávnik vrátane vlastnej značky MiracleGro. Ich sortiment zahŕňa všetko od organických úprav pôdy, ako je kompostovaný hnoj, cez tekuté zmesi ako Super Soil od MiracleGro, až po prášky ako PowerMix od MiracleGro a oveľa viac!

Organická látka Espoma (bez GMO)

Výrobky Espoma sú dostupné vo väčšine obchodov s domami a záhradami v USA a Kanade. Ich rad Organic Plant Food obsahuje odliatky Espoma Earthworm Castings, čo je dusíkaté, fosforové a draselné hnojivo; rovnako ako kosti a krv, ktoré sú organickým zdrojom vápnika. Verzia 9-3-6 poskytuje dusík, fosfor a draslík, zatiaľ čo verzia 2-0-4 poskytuje iba dusík a fosfor. Obidve sú vynikajúce pre zabezpečenie pomalých a stabilných živín pre váš trávnik.

Westland (bez GMO)

Produkty Westland sú dostupné v obchodoch pre domácnosti a záhrady v USA a Kanade. Ich rada Nutri-Green obsahuje kompletný rad receptúr na tekuté a granulované organické hnojivá. Medzi ne patrí hnojivo s prírodnými prísadami, ako je lucerna múčka, guano z netopierov a kraba.

BioBizz (organické)

BioBizz vyrába vysoko kvalitné organické produkty pre trávnik a záhradu vrátane ich rady organických prísad BioBizz. Tieto mikroživiny sú ľahko dostupné vo väčšine potravín, ktoré konzumujeme, ale nemôžu byť trávené rastlinami. Produkty od tejto spoločnosti umožňujú vašim rastlinám používať tieto prvky na získanie bohatšej, hlbšej zelenej farby a silnejšieho rastu.

Southern Ag (bez GMO)

Vysokokvalitné výrobky Southern Ag sú dostupné v celých USA. Tieto prírodné a organické rastlinné potraviny sa uvoľňujú pomaly, len s použitím prírodných a udržateľných zložiek. Ich špecialitou je vývoj výživných a chutných zmesí, ktoré povzbudzujú veľkolepé záhrady.

Cyco (bez GMO)

Výrobky CYCO sa vyrábajú z najkvalitnejších organických prísad od roku 1993. Produkujú organické rastlinné krmivo, ktoré pomáha vášmu trávniku prosperovať bezpečným a prirodzeným spôsobom. Poskytujú najkvalitnejšie pôdne doplnky a hnojivo, ktoré sa vyrába v USA a nikdy sa netestuje na zvieratách.

Zelený list (bez GMO)

Produkty Green Leaf sú dostupné vo väčšine záhradných centier v USA a tiež online. Ich rada prírodných a organických trávnych a rastlinných potravín obsahuje celý rad špecializovaných zmesí, ako sú paradajkové hnojivá, bobule, ružové jedlá a ďalšie, ktoré sú vyvinuté tak, aby podporovali bujný rast vašich obľúbených druhov rastlín.

Ferti-lome (bez GMO)

Spoločnosť Fertilome vyrába efektívne a efektívne rastlinné potraviny a ďalšie výrobky na starostlivosť o trávnik už viac ako 65 rokov. Ich rad prírodných a organických produktov obsahuje špeciálne zmesi, ako je napríklad repelent proti hmyzu pre vašu záhradu.

Atlantický organický (organický)

Jednou z najlepších vecí na organickom hnojive v Atlantiku je to, že je vyrobený z ľudského odpadu. To je správne! Toto hnojivo s vysokým obsahom dusíka je vedľajším produktom pri čistení komunálnych odpadových vôd. Kal sa zhromažďuje, spracúva a balí na účely distribúcie spotrebiteľom. Spoločnosť Atlantic tiež vyrába neekologické rastlinné potraviny, ktoré sú ideálne pre všetky vaše záhradnícke potreby.

Bullseye (bez GMO)

Spoločnosť Bullseye vyrába produkty špičkovej kvality od roku 1956. Nepredávajú ani nedistribuujú geneticky modifikované osivo, rastliny alebo zrná. Predávajú tiež rôzne prírodné a organické rastlinné potraviny, ktoré neobsahujú pesticídy a iné nebezpečné chemikálie.

Wish-Bone (bez GMO)

Wish-Bone je rad netoxických a prírodných produktov vyrábaných bez GMO. Vo všetkých svojich výrobkoch používajú iba najkvalitnejšie prísady. Výrobky na hnojenie Wish-Bone sú dostupné vo väčšine záhradných centier a obchodov s domácimi potrebami.

Ed Hume (bez GMO)

Ed Hume je značka prírodných a organických rastlinných potravín, ktoré sú k dispozícii vo väčšine obchodov pre vylepšenie domácnosti. Vyznačujú sa širokou škálou špeciálnych zmesí, ako sú kvetinové jedlá, citrusové jedlá a jedlá z ruží. Produkty Ed Hume nie sú k dispozícii online.

A&B (bez GMO)

A&B vyrába vysoko kvalitné prírodné a organické rastlinné potraviny, ktoré sú dostupné vo väčšine záhradných centier a železiarstiev.