ako na to?

Ako na udržiavanie zdravých vlasov a ochranu pred rozštiepenými končekmi

Bambucké maslo – toto je jedna z najobľúbenejších prísad používaných vo výrobkoch na starostlivosť o vlasy. Pomáha chrániť vlasy pred vysušením, poškodením a dokonca aj poškodením teplom. Môžete si ho kúpiť v ktoromkoľvek obchode so zdravou výživou alebo online. Jednou z výhod použitia tohto produktu je to, že vaše vlasy budú nielen zdravšie, ale tiež vám dodajú lesklý lesk a zároveň udržia zdravú pokožku hlavy!

2) Kokosový olej – to je ďalšia zložka, ktorá robí vaše vlasy zdravé a chráni ich pred tepelným poškodením. Je veľmi ľahké získať kokosový olej vo veľkom. Je tiež známy ako panenský kokosový olej. Môžete si ho kúpiť v ktoromkoľvek obchode so zdravou výživou alebo online.

3) Gél z aloe vera – gél z aloe vera obsahuje veľa prospešných vlastností, ako je prevencia proti lupinám, boj proti infekciám, spevnenie nechtov a zubov, zvýšenie krvného obehu atď. Gél z aloe vera získate v ktoromkoľvek obchode so zdravou výživou alebo online.

4) Jojobový olej – toto je ďalšia zložka, ktorá prirodzene zabraňuje štiepeniu končekov. Zvlhčuje vašu pokožku hlavy a udržuje ju zdravú. Jojobový olej si môžete kúpiť v ktoromkoľvek obchode so zdravou výživou alebo online.

5) Olivový olej – Olivový olej je ďalšou prírodnou ingredienciou, ktorú môžete použiť na zabránenie rozštiepeniu končekov vlasov a na zdravé vypadanie vlasov. Nájdete ho v ktoromkoľvek obchode s potravinami alebo online.

6) Ricínový olej – tento olej je obľúbený na ošetrenie suchej pokožky hlavy a vypadávanie vlasov. Na zvlhčenie vlasov a korienkov stačí iba pár kvapiek. Môžete si ho kúpiť v ktoromkoľvek drogérii alebo online.

7) Hroznový olej – Jedná sa o jeden z najviac zvlhčujúcich olejov, ktoré môžete použiť na zabránenie rozštiepeniu končekov vlasov a na dosiahnutie silnejších, jemnejších a lesklejších vlasov. Môžete si ho kúpiť v ktoromkoľvek obchode s potravinami alebo online.

8) Arganový olej – toto je ďalší veľmi obľúbený produkt na zabránenie vzniku rozštiepených končekov. Je známe, že je veľmi zvlhčujúci a ľahko sa nanáša. Tento olej nájdete v každom obchode s potravinami alebo online obchode.

Ako zabrániť rozdeleniu sa prirodzene končí

Pokiaľ ide o to, ako zabrániť štiepeniu končekov, máte veľa možností. Existuje toľko rôznych olejov, krémov a iných produktov bez chemikálií, ktoré si môžete kúpiť v ktoromkoľvek obchode s potravinami alebo online. Najlepším spôsobom, ako zabrániť štiepeniu končekov, je dodať vlasom správny druh výživy. Tiež sa chcete ubezpečiť, že na svoje vlasy nepoužívate príliš veľa tepla. To ho môže vysušiť a poškodiť. Snažte sa obmedziť množstvo tepla, ktoré pôsobíte na svoje vlasy, aby ste zabránili ich štiepeniu. Toto sú teda najlepšie spôsoby a produkty, ako zabrániť štiepeniu končekov

Rozštiepeným koncom je možné zabrániť tým, že ich zastrihnete, ale nie je ľahké ich rozpoznať. Môžete mať pocit, že sú vaše vlasy drsné, ale to ešte nemusí znamenať, že majú rozštiepené končeky! Aby ste správne zabránili štiepeniu končekov, musíte nájsť vhodný prostriedok, ktorý vaše vlasy spevní a nakoniec zabráni ich štiepeniu.

Pokiaľ máte vlasy spletené alebo si ich predĺžite, je dôležité sa o ne správne starať, aby ste zabránili ich štiepeniu.

Kokosový olej na vlasy

Kokosový olej je jedným z najpriaznivejších olejov, ktoré si môžete dať na vlasy. Dodá vášmu a silný a hodvábny vzhľad bez toho, aby ho zaťažoval alebo mastil. To znamená, že vaše vlasy budú schopné získať výživné látky potrebné na to, aby zostali silné.

Ak si dáte kokosový olej do vlasov a potom budete spať s hodvábnym alebo saténovým obalom na vankúše, vaše vlasy budú ráno ešte jemnejšie! Tento olej je ideálny pre rovné aj kučeravé vlasy. Je tiež perfektný na ošetrenie poškodených vlasov a suchej pokožky hlavy.

Toto zázračné jedlo pre vaše vlasy je bohaté na mnoho rôznych výživných látok, ako je železo, draslík a mangán. Má tiež vitamíny C a E, čo sú antioxidanty, ktoré udržia vaše vlasy zdravé.

Kokosový olej môžete použiť aj na zvlhčenie pokožky zvnútra! Mnoho ľudí to používa ako prírodný spôsob zvlhčenia suchej pokožky rúk a nôh. Môžete ho tiež použiť na tvár ako prírodný hydratačný krém na tvár. To znamená, že do vášho tela nevnikajú žiadne chemikálie a ľahšie sa z neho odstráni iba voda a žinka.