ako na to?

Ako na poriadnu halloweensku výzdobu?

Trik alebo liečba – Klasická téma na Halloweenskej párty je trik alebo liečba! Môžete to urobiť so svojimi priateľmi, členmi rodiny, susedmi, spolupracovníkmi alebo dokonca cudzincami. Vaším cieľom je ísť od dverí k dverám zbierať cukríky z domov. Môžete sa rozhodnúť zhromaždiť všetky cukríky sami alebo môžete urobiť niekoho iného.

Duchové príbehy – Duchovia sú vždy strašidelní a pri počúvaní ich príbehov nútia vaše srdce preskočiť. Zvyčajne sa o nich hovorí, že sú veľmi staré, strašidelne vyzerajúce a majú dlhé biele vlasy. Niektorí duchovia môžu vyzerať ako duchovia, iní však môžu byť duchmi mŕtvych milovaných osôb (alebo dokonca domácich miláčikov).

Hororové filmy – Existuje veľa hororových filmov, ktoré zobrazujú desivé scény duchov a iných nadprirodzených bytostí. Tieto filmy je možné sledovať doma alebo si ich požičať vo videopožičovni. Ak si ich chcete pozrieť, budete si musieť prenajať kino alebo si kúpiť DVD online.

Strašidelný dom – Strašidelný dom je miesto, kde strašia duchovia, napríklad v starých domoch a na cintorínoch. Strašidelný dom si môžete vyrobiť tak, že strašidelne vyzdobíte izbu alebo budovu a necháte ľudí (živých alebo mŕtvych) vyskočiť na nič netušiaci trik alebo ošetrovateľov.

Strašidelné príbehy – Pred vekom filmov si ľudia rozprávali strašidelné príbehy okolo táboráka, v tmavých miestnostiach alebo počas spánku. Ak to chcete urobiť, môžete sa zhromaždiť so svojimi priateľmi, rozprávať si navzájom strašidelné príbehy a zhasnúť svetlá.

Duchovia a duchovia – O duchoch a duchoch sa hovorí, že sú duchmi mŕtvych ľudí, ktorí boli prekliati, aby blúdili po Zemi v strašnej podobe. Tieto bytosti môžu sláviť iba na mŕtvolách, takže jedia hnijúce mäso, červy a ďalšie nechutnosti.

Čarodejnice – Čarodejnica je osoba, najčastejšie žena, ktorá má magické sily. Hovorí sa o nich, že praktizujú čierne umenie čiernej mágie a čarodejníctva. Často sú zobrazené ako jazdecké metly, špičaté čierne čiapky a bradavice na nose.

Kostýmy – Kostýmová párty je samozrejme nevyhnutnosťou pre každú dobrú oslavu Halloweenu! Pred začiatkom tejto párty si budete musieť kúpiť alebo vyrobiť vlastný kostým.

Hayrides – Hayrides je, keď ľudia nastúpia na príves plný sena a zavesia ho po stranách, keď ich niekto ťahá v kruhu. Toto je veľmi obľúbená aktivita na Halloween a často sa počas senovky hovorí o duchoch a iných strašidelných veciach.

Táborák – Pred filmami a televíziou ľudia rozprávali príbehy, keď sedeli pri táboráku. Ak máte záhradu, môžete si postaviť táborák a rozprávať strašidelné príbehy alebo pražiť marshmallow nad ohňom.

To je len niekoľko z mnohých rôznych nápadov na skvelú halloweensku párty. Bez ohľadu na to, ktorý z nich sa rozhodnete urobiť, mala by to byť veľa zábavy a skvelý spôsob, ako stráviť deň. Šťastný Halloween!