ako na to?

Ako na kučeravé vlasy s kliešťami?

Máte kučeravé vlasy. Nie ste si istí, čo ďalej, pretože nechcete míňať peniaze za drahé výrobky alebo drahé kadernícke salóny. Potrebujete niečo rýchle a ľahké, ale efektívne. Niet pochýb o tom, že existuje mnoho ďalších spôsobov, ako použiť kulmu na vyrovnanie vlasov. Poďme sa teda pozrieť na niektoré z nich:

1) Paličky (Paličky? Čo to sakra sú paličky?)

Ak máte kučeravé vlasy, potom pravdepodobne viete, že zbaviť sa kučier je potrebné nejaký čas. Ak ste ako väčšina žien, potom by bolo naozaj ťažké prejsť všetkými týmito krokmi, aby ste sa zbavili svojich kučier. Preto môžete vyskúšať tento nápad: Stačí si dať do vlasov paličky a začať ich nimi krútiť. Znie to dosť jednoducho, však? No ak si to myslíte tiež, tak sa mýlite.

Problém je v tom, že keď krútite paličkami vo vlasoch, budú nielen vydávať zvuky, ale tiež spôsobia, že sa vlasy stanú krepovitými a zamotanými. Neprispôsobia vám ani krepovatenie. Tieto paličky tiež každú chvíľu vypadnú z jamiek, čo znamená, že nakoniec úplne spadnú. Čo teda človek urobí s paličkami? Jedzte s nimi samozrejme!

2) Kulma (tu to máme znova …)

Toto je dnes asi najbežnejší spôsob, ako si ľudia vyrovnávajú vlasy. Dáva to iba logiku, že je to zároveň najkomplikovanejší spôsob. Aj keď je to tak, stále je veľa ľudí, ktorí nevedia, ako kulmu používať. Ako môže niekto používať kulmu bez toho, aby poškodil vaše vlasy?

Najprv sa teda musíte ubezpečiť, že na kulmu utratíte veľa peňazí. Nakoniec, ak chcete za niečo minúť svoje peniaze, mohli by ste sa uistiť, že sú kvalitné. Nakoniec by ste nechceli, aby sa to zlomilo do týždňa.

Teraz ste pripravení vyraziť. Vezmete si kulmu a zopnete si ju na prameň vlasov. Dajte pozor, aby ste sa nespálili. Teraz natočte kulmu a sledujte, ako sa vaše vlasy vlnia!

Momentálne to vyzerá tak ľahko, však? Nenechajte sa oklamať. Ak máte dlhé vlasy, môže ich dokončenie trvať hodiny. Niekedy aj deň pre najdlhšie vlasy. Na dokončenie tohto procesu je ešte jeden krok. Ak to neurobíte správne, potom je veľmi pravdepodobné, že vás to veľmi rozruší. Po použití kulmy si musíte nezabudnúť vlasy poriadne umyť. V opačnom prípade budú vaše vlasy budúci týždeň voňať ako spálené vlasy.

3) The Waver (Hej! Aj tento vyzerá ako žehlička …)

Toto je veľmi jednoduchý spôsob, ako sa zbaviť krepovitosti vlasov. Vlnenie je veľmi podobné žehličke, ale nie je také horúce. Nevýhodou je, že nedostanete taký elegantný vzhľad, ako keby ste používali žehličku. Výhodou je, že to až tak nepoškodí vaše vlasy. Je to situácia prospešná pre všetkých!

Možno si to myslíte, ale je veľa ľudí, ktorí veria opaku. Hovoria, že každodenné používanie vlnovky môže spôsobiť ďalšie poškodenie vlasov po jednotlivých prameňoch. Tiež hovoria, že to poškodí korienky vašich vlasov a spôsobí ich extrémne krepovatenie. Možno majú pravdu, ale doteraz ste používali vlnovku už nejaký ten piatok a zdá sa, že vám vlasy tak skoro nevypadajú. Možno len nevedia, o čom hovoria.

4) Koník

Toto je pravdepodobne najjednoduchší spôsob riešenia krepovitých vlasov. Všetko, čo musíte urobiť, je dať všetky vlasy do copu a máte hotovo. Pri tejto metóde už vôbec nie sú žiadne ťažkosti. Už nikdy nebudete mať s ničím problémy.

To je asi všetko, čo k tejto metóde patrí. Toto je pravdepodobne najmenej populárne zo všetkých metód, ale u niektorých ľudí to funguje!