ako na to?

Ako na domáce vianočné pohľadnice?

Existuje mnoho spôsobov, ako poslať náladu na sviatky. Niektoré z nich zahŕňajú posielanie pohľadníc, darčekov alebo dokonca iba pozdravenie Veselé Vianoce. S týmito jednoduchými položkami môžete robiť toľko vecí. Môžete napríklad použiť domácu kartu na poďakovanie za darček alebo ju jednoducho nechať doma a nepriniesť si vôbec žiadne darčeky!

Pre svoje karty môžete zvoliť jeden z niekoľkých rôznych vzorov. Môžu sa pohybovať od tradičných obrázkov, ako sú snehové vločky, alebo dokonca obrázkov členov rodiny. Možno budete chcieť zvážiť použitie fotografie niekoho zvláštneho, ako je manžel / manželka, dieťa, rodič alebo starý rodič. Osobnú správu vždy oceníte a určite ju tiež oceníte!

Vianočné pohľadnice sú zábavné a slávnostné, ale sú tiež veľmi drahé na výrobu a odoslanie. Ak nemáte veľa peňazí, možno budete chcieť vyskúšať niečo lacnejšie. Preto je online k dispozícii veľa lacných možností. Ľahko si môžete vytvoriť svoju vlastnú vianočnú pohľadnicu bez toho, aby ste si museli robiť starosti s tlačou a poštou sami.

Najlepšie na vytváraní vlastných vianočných pohľadníc je, že si ich môžete prispôsobiť, ako len chcete! Môžete pridať osobné správy, obrázky alebo dokonca kresby. Všetko, čo potrebujete, je papier a pastelky!

Ako si vyrobiť vlastnú vianočnú pohľadnicu:

Môžete si vytvoriť vlastnú kartu ručne alebo môžete použiť svoj počítač. Ručne vyrobené karty sú zvyčajne lepšie, pretože máte väčšiu slobodu v ich prepracovávaní, ako chcete. Ak sa rozhodnete použiť počítač, mali by ste zvážiť použitie webových stránok, ako je Shutterfly. Táto stránka vám umožňuje vytvoriť si vianočné pohľadnice, ktoré si môžete pred vytlačením prezrieť. Môžete pridať svoje vlastné obrázky, správy a ďalšie.

Domáce vianočné pohľadnice sú osobnejšie, pretože niekomu môžete ukázať, čo si o nich myslíte. Nemusíte sa obávať, že karta bude príliš dokonalá, pretože práve to ju robí jedinečnou. Ak chcete vytvoriť viac vzorov, získajte dohromady niekoľko priateľov alebo rodinu, aby ste vytvorili jednu veľkú kartu. Toto by ste mohli urobiť aj so svojimi deťmi, ak sú dosť staré na to, aby kreslili.

Pred Vianocami alebo dokonca v náhodných schránkach nechajte vianočné pohľadnice po dome. Vianočné pohľadnice sú skvelým spôsobom, ako šíriť vianočnú náladu. Aj keď žiadne neposielate, môžete ich nechať okolo svojho domu na návštevu rodiny. Sú skvelou výzdobou a pripomínajú nám, o čom je sviatok!

Na internete sa nemôžete dozvedieť všetko o domácich nápadoch na vianočné pohľadnice. Tieto veci musíte zažiť na vlastnej koži. Využite návrhy, ktoré sme vám poskytli, a budete na najlepšej ceste k šťastnému a sviatočnému obdobiu sviatkov.