ako na to?

Ako na detskú izbu pre dievčatá?

Dospievajúce dievča potrebuje svoje vlastné miesto, kde môže byť sama so sebou a premýšľať. Nechce to zdieľať s nikým iným alebo nechať niekoho vstúpiť do jej súkromného priestoru. Takže, čo sú veci, ktoré by z dobrej dospievajúcej dievčiny urobili spálňu? Pozrime sa…

1) Polica – Potrebujete niečo na čítanie, keď premýšľate o svojich myšlienkach. Existuje veľa kníh, ktoré vám poskytnú inšpiráciu na zapísanie myšlienok. Môžu vám tiež poskytnúť nápady na básne, piesne, príbehy atď.

2) Pracovný stôl – Ak ho nemáte, choďte von a kúpte si pracovný stôl v železiarstve, alebo ešte lepšie, keď si ho zaobstaráte doma! Uistite sa, že je dostatočne pevný, aby vám pri páde zo stoličky nezlomil krk.

3) Komoda – Ak ju nemáte, choďte von a kúpte si komodu v železiarstve alebo ešte lepšie zaobstarajte si ju doma! Uistite sa, že je dostatočne pevný, aby vám pri páde zo stola nezlomil krk.

4) Stolová lampa – nemusíte ju používať neustále, ale keď tak urobíte, je to ako keby ste mali vo svojej izbe iný zdroj svetla. Je to veľmi relaxačné, najmä po dlhom pracovnom dni.

5) Posteľ – niečo mäkké na spanie. Môžete ho využiť na zdriemnutie, prečítanie knihy alebo dokonca na obednú siestu po obede.

6) Chladnička – aby vaše jedlo bolo bezpečné a čerstvé. Vaša mama alebo otec vám môžu pomôcť dostať jedného do svojej izby.

Existuje iba niekoľko vecí, ktoré môžete mať vo svojej izbe bez toho, aby ste míňali príliš veľa peňazí. Tiež sa veľmi ľahko udržiavajú a udržiavajú čisté. Ak máte chuť na niečo lepšie, môžete si zaobstarať projektor, priestorový systém, TV s plochou obrazovkou atď. Všetko, čo si do svojej izby dáte, záleží len na vás.

Hľadáte pomoc pri navrhovaní najlepšej spálne pre vašu dcéru? Bojíte sa, že by ste sa rozhodli nesprávne a vaša dcéra nebude spokojná so spálňou? Chcete, aby spálňa vašej dcéry bola jednou z najobľúbenejších izieb v dome u všetkých hostí? Ak sú vaše odpovede kladné, potom je tento sprievodca určený práve pre vás.

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je rozhodnúť sa, či chcete spálňu navrhnúť alebo či ju chcete nechať na profesionálov. Aj keď je návrh spálne vašej vlastnej dcéry veľmi vzrušujúci, prináša so sebou aj veľa povinností. Musíte sa ubezpečiť, že danú úlohu zvládnete. Avšak aj keď sa rozhodnete prenechať úlohu profesionálom, môžete im dať niekoľko rád, ako má spálňa vyzerať.

Čo je potrebné zvážiť

Pri návrhu detskej spálne je potrebné vziať do úvahy veľa vecí a najdôležitejšou zo všetkého je bezpečnosť vašej dcéry. Musíte sa ubezpečiť, že do jej miestnosti nezahŕňate žiadne potenciálne riziká. Tu je zoznam niektorých vecí, ktorým by ste sa mali vyhnúť:

  • Sklenené alebo keramické predmety
  • Závesné predmety
  • Jedovaté farby alebo povrchové úpravy
  • Neupevnené elektrické drôty alebo zásuvky
  • Rebríky, čističe okien a ďalšie predmety, ktoré by mohli spôsobiť nebezpečenstvo pádu alebo uškrtenia
  • Veci, ktoré budete potrebovať

Aj keď je v spálni vašej dcéry veľa vecí, bez ktorých sa môžete zaobísť, budete potrebovať niektoré z nich, napríklad: